סגן מנהל חדש לבית חולים כרמל

הוא מגלף אומנות בעץ ומתופף חובב, הוא אוהב לצלול יש לו גם רישיון טיס פרטי ומאז שהיה קטן היה ברור לו שהוא יהיה רופא. לפני 17 שנה הוא סיים את הסטאז' בכרמל, ועכשיו הוא חוזר הביתה לכרמל לכיסא סגן המנהל. תגידו מזל טוב ותכירו את ד"ר ערן שגב, סגן מנהל ביה"ח החדש בכרמל.

| עודכן: מאי 27, 2024

ד"ר ערן שגב, סגן מנהל ביה"ח החדש. קרדיט צילום – אלי דדון

אחרי 4 שנים מוצלחות בהם ניהל ד"ר ערן שגב את כל תחום הרפואה היועצת במחוז חיפה וג"מ, המחוז הגדול ביותר של כללית בארץ, עם אחריות ל כ 800 אלף מבוטחים, נכנס השבוע ד"ר שגב לתפקידו החדש כסגן מנהל ביה"ח כרמל. ד"ר שגב יחליף בתפקידו את ד"ר בני רביב, וירכז בהנהלת בית החולים את כל תחום ופעילות חדרי הניתוח, ניהול שעת חירום, אחריות על המחלקות הכירורגיות והמעבדות, ניהול הטכנולוגיות המתקדמות והצר"פ ותפקידי ניהול ואחריות נוספים.


ד"ר שגב בתגובה לכניסתו לתפקיד: "כמי שעשה תפקיד ניהולי במחוז, חשוב לי מאוד לקדם ולחזק את שיתוף הפעולה בין כרמלוהקהילה לטובת המטופלים.חשוב לי שכרמל כבי"ח עם מסורת ארוכה של מצוינות ימשיך להוביל ולהצטיין. ואני מתכוון לעשות הכל כדי להמשיך לקדם ולפתח את ביה"ח לחדשנות והצטיינות".


ד"ר שגב נולד בחיפה וסיים את לימודי הרפואה שלו באוניברסיטה העברית בירושלים. ב 2008 הוא סיים את לימודי הסט'ז בביה"ח כרמל כסטז'ר מצטיין, ומאז המשיך לטפס בסולם ההצטיינות ובתפקידי הניהול. ד"ר שגב בעל תואר שני בהצטיינות מוסמך במדעי הרפואה, מוסמך במנהל עסקים MBA ובוגר קורס דירקטורים ונושאי משרה מאוניברסיטת רייכמן.


"כבר מגיל קטן ידעתי שאהיה רופא", אומר ד"ר שגב. "אני אוהב את הרפואה, ורפואת נשים משלבת מבחינתי את כל מה שאפשר ויפה בעולם הרפואה. מכירורגיה, רפואה פנימית ומחקר מתקדם ועד הצד הטיפולי והחיוכים השמחים בחדר לידה".

ד"ר שגב מומחה ברפואת נשים וכרופא בכיר במחלקה בכרמל שימש כמנהל מיון נשים, מנתח בכיר ביחידה לכירורגיה זעיר פולשנית, מדריך במרכז לסימולציה, וטיוטור מצטיין של מתמחים במחלקה. משנת 2015 ועד היום שימש ד"ר שגב כאחראי שירות היסטרוסקופיה מרחבי, כשהוא מקים מערכת חדשנית לניתוב מטופלות ברמה המרחבית, וממסד בהצלחה את שיתוף הפעולה המרחבי בין חדרי הניתוח בביה"ח כרמל ובמרכזים הרפואיים של כללית בקהילה.


"אני רואה בתפקיד שלי כמנהל אדם שבא לשרת את הצוותים בשטח, ולא שהשטח ישרת אותי", אומר ד"ר שגב. אני רוצה לעבוד מול העובדים לדאוג ליחסי אנוש טובים, לקדם את המתמחים והרפואה בכל הרמות והפלטפורמות, וליצור אווירה של עבודה עם חיוך וכיף לכולם". כשיש לו כמה שעות פנויות ד"ר שגב מסתגר לו בשקט בנגריה הקטנה שבנה לו בבית. שם הוא מגשים את חלום הילדות שלו ומגלף ביד אומן בעץ רהיטים מיוחדים. עם מוסיקה שקטה ברקע מפסל ד"ר שגב פסלים וגיטרות מעץ ומעצב לו את החלומות.

ד"ר שגב הוא גם חובב ספורט מושבע, הוא אוהב לצלול אל עמקי הים לשקט המרהיב של המצולות, וגם להמריא אל על לשמיים הכחולים עם רישיון הטיס הפרטי שלו. אבל ההישג הכי גדול בעיניו זאת המשפחה שלו והילדים.
"אני אוהב וחייב להציב לעצמי מטרות זה הדרייב שלי", אומר ד"ר שגב. "שמתי לעצמי מטרות להיות רופא ומנהל והשגתי אותם. אני בא עם המון אנרגיות ודרייב חזק להרים ולקדם את כרמל כמה שיותר קדימה. כרמל תמיד היה בשבילי הבית והלב, אני גדלתי בכרמל. אני מכיר כאן כל פינה וכל מסדרון וממש שמח לחזור הביתה לכרמל".


ד"ר שגב בן 46 תושב חיפה, בזוגיות עם עדי דיילת באל על, ואבא אוהב לעומר בן 18 שרק התגייס לצה"ל, ולמעיין בת 16 תלמידה בביה"ס הריאלי בחיפה.

ד"ר ערן שגב עם מנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג

נושאים קשורים: המרכז הרפואי כרמל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *