רמאדן כרים בכרמל

| עודכן: אפריל 24, 2023

ארוחת האיפטאר בכרמל צילום: אלי דדון

באווירה של גיבוש ואחווה התכנסו עשרות עובדי ביה"ח כרמל לארוחה חגיגית "סעודת האיפטאר" ארוחת שבירת צום הרמדאן.

בארוחה החגיגית כיבדו בנוכחותם את האירוע סגני מנהל ביה"ח ד"ר שני ברוש וד"ר בני רביב חברי ההנהלה, דורי בז'רנו המנהל האדמיניסטרטיבי, אהובה טל מנהלת הסיעוד, מנהל המערך הלוגיסטי יפתח רוזי שהיה מיוזמי הרעיון , יו"ר ועד העובדים אירנה ברייב נציגי הוועד ועוד. לאירוע המיוחד הגיעו מנהלי מחלקות ועובדים רבים מכל מחלקות ומגזרי בית החולים, יהודים ערבים ובני כל הדתות ישבו לסעודה משותפת ומחברת.

ממטעמי שף כרמל צילום: אלי דדון

ד"ר סמיר קאסם מנהל המחלקה הפנימית שהשתתף בסעודת האיפטר ברך את ההנהלה על היוזמה המבורכת ברך את המשתתפים בברכת רמדאן כרים ואמר, " חודש הרמדאן מהווה הזדמנות להתבוננות פנימית, גמילות חסדים וצדקה. הליבה של חודש זה היא האמרה עתיקת הימים " ואהבת לרעך כמוך " המחשבה על אלו שאין להם, ועל חיבור דרך הבורא אל כל בני האנוש באשר הם באחווה ואהבה ". 

על הארוחה והמטעמים המיוחדים ברוח האיפטר שקד עופר פישמן מנהל ושף מטבח כרמל יחד עם הצוות המסור שלו. הם הכינו מקלובת בשר מסורתית, עופות מעושנים סלטים מיוחדים כולל בורגול מיוחד בתיבול ראס אל חנות מהמם ואפילו תמרים ועוגות סולת מתוקות לשבירת הצום.

ד"ר שני ברוש סגנית מנהל ביה"ח ברכה את המשתתפים הרבים שהגיעו ואמרה

" יהי רצון שברכות חודש הרמדאן ימלאו את ליבכם וביתכם באושר, שגשוג ושלום. 

בזמן שאנו מתכוננים אתכם לשבירת הצום אאחל שהאיפטאר הזה יהיה זמן של שמחה ושל ביחד עבור כולנו כמשפחה ועבור בני המשפחות של כולנו איתנו. מי יתן והאיפטאר הזה גם יביא מזור ומרפא לכל החולים שלנו כאן בכרמל ובכל הארץ. 

צוות המטבח צילום: אלי דדון

אני רוצה להודות מקרב לב ליפתח רוזי מנהל הלוגיסטיקה על שיזם את האירוע ולצוותים שלו ובראשם צוות המטבח בראשותו של עופר על הביצוע. תיהנו מהאוכל הטעים והוקירו את רגעי האחדות והכרת הטוב.רמדאן מובארכ, חג שמח לכולם, ונפגש בשנה הבאה." 

עובדים רבים התרגשו מהמחווה המיוחדת והודו על היוזמה הארוחה והמפגש המיוחד ואמרו

שיהיה לכולנו חג של שמחה, אחווה, אהבה, בריאות ושותפות אמיתית – כפי שחגגנו אותה היום, כולנו יחד אחד למען השני. 

יפתח רוזי, ד"ר סמיר קאסם, ד"ר שני ברוש וד"ר ניזאר חיג'אזי צילום: אלי דדון

נושאים קשורים: המרכז הרפואי כרמל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *