ערב התרמה ליחידת טיפול נמרץ לילדים ב"כרמל"

מאות אלפי שקלים נאספו בערב התרמה מרגש וייחודי שהרימה עמותת ידידי בית החולים כרמל, לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים חדשה בבית החולים. שלומי פורמן, יו"ר עמותת ידידי כרמל: "בכרמל ישנה מחלקת ילדים מצוינת ואיכותית חסרה בה רק יחידת הטיפול נמרץ. בעזרתכם ובסיוע התרומות שלכם אנחנו נקים אותה לטובת כלל ילדי חיפה והצפון".

| עודכן: מרץ 17, 2024

ערב ההתרמה בכרמל. קרדיט צילום – מיכה בריקמן ואלי דדון

עשרות תורמים ואנשי עסקים מבכירי החברות בחיפה ובצפון, יחד עם אנשי ציבור ומובילי דעה, התכנסו אמש בגן האירועים "כרמלה" שביגור, לערב התרמה ייחודי ומרגש לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים חדשה במרכז הרפואי כרמל. רק בערב ההתרמה נאספו ונתרמו מאות אלפי שקלים ולבקשת תורמים רבים, קופת התרומות נשארת פתוחה וניתן עדיין לתרום לטובת הקמת יחידת הטיפול נמרץ ילדים בעמוד הפייסבוק ובאתר עמותת ידידי כרמל .


פתח את הערב במילות תודה וברכה יו"ר עמותת הידידים החדש של ביה"ח כרמל, מר שלומי פורמן שאמר: "לפני 8 חודשים נכנסתי לנעליה הגדולות של הגב' ז'אנט דנקנר ז"ל, אשר הובילה שנים רבות את עמותת הידידים. ערב ההתרמה שאנו מקיימים הערב הוא למעשה האתגר הגדול הראשון שניצב בפני ובפני עמותת הידידים וזאת למטרה סופר חשובה ונעלה. הקמת חדר טיפול נמרץ ילדים מציל חיים. תודה מעומק הלב לכל אחד ואחת מכם שפתח אתהכיס ותרם תרומה נדיבה בדרך להשגת המטרה".


את ערב ההתרמה הנחה בכישרון רב ובהתנדבות, המאסטרו והמנצח גיל שוחט. גיל הקסים את הקהל בנגינה על הפסנתר כשהוא מנגן ומביא את סיפורה של מחלקת הילדים, בתוספת ניחוח מוסיקלי קלסי ומרגש.

.
מנהל ביה"ח כרמל, ד"ר אבי גולדברג, הודה לחברי עמותת הידידים ולתורמים הרבים ואמר: "ביה"ח כרמל מוביל במרכזי המצוינות שלו ומחלקת הילדים שלנו היא מרכז מצוינות מיוחד עם צוות מחלקה נדיר באיכותו, צוות שהוא הפנים היפות של החברה הישראלית במיטבה. התרומה שלכם תעזור לכל תושבי חיפה והצפון לקבל טיפול מלא ומושלם במחלקת הילדים שלנו".


מנהל מחלקת הילדים בכרמל, פרופ' גיורא פילר, שהכסף הנתרם יאפשר את הקמת יחידת הטיפול נמרץ ילדים במחלקתו אמר: "כשהגעתי לפני שנים לנהל את המחלקה התאהבתי בה. יש לנו מחלקה ייחודית עם שיתוף פעולה ייחודי בקהילה שאין כמוהו בכל הארץ. כולנו משרתי ציבור שנותנים את הרפואה הכי טובה לילדים. הנתינה והתרומה שלכם תחזור אליכם ולקהילה וכולם ירוויחו ממנה".


מנהלת הסיעוד של מחלקת הילדים בכרמל, האחות סיגל שטראוס, הודתה במילים חמות לתורמים ואמרה: "אנחנו, צוות מחלקת ילדים, מבקשים את עזרתכם ואת נדיבות ליבכם, בהגשמת החלום שלנו, יש לנו מחלקה מצוינת עם צוות מצוין אבל חסר לנו טיפול נמרץ שייתן מענה לטיפול בילדים מורכבים וקשים. בעזרתכם האדיבה נוכל לעלות מדרגה ולהעניק לכל המטופלים שיגיעו לאלינו לכרמל את המענה והטיפול המושלם והמלא לכל ילד וילד".


בסיום דבריה, הזמינה סיגל את משפחתו של עידן, אחד הילדים שטופל במחלקה, שהציגה את סיפורו המרגש והנדיר של עידן מרגע הגעתו למחלקה ועד לשחרורו המוצלח לאחר מספר שבועות.

את ערב ההתרמה המוצלח שנערך ב"כרמלה" סביב שולחנות ערוכים ואוירה מכובדת סגר ד"ר יניב לוויתן, בהרצאה מרתקת על לוחמה פסיכולוגית בעסקים.


"החברות בעמותת הידידים כרמל, היא הזדמנויות לפעול בקהילה שלנו לעולם טוב יותר" סיכם את הערב היו"ר פורמן. "עמותת הידידים תמשיך לפעול ולצרף חברים חדשים בעלי נתינה ורוח צעירה, אשר יוצרת תקווה, מדביקה ברעננות שלה ובכך היא סוחפת אחריה רבים וטובים. יחד, נפעל להיות גורם משמעותי ומשפיע בקהילה בחיפה ובצפון למען חיזוקו ופיתוחו של המרכז הרפואי כרמל".

שלומי פורמן יו"ר העמותה.קרדיט צילום – מיכה בריקמן ואלי דדון
פרופ פילר וגיל שוחט. קרדיט:קרדיט צילום – מיכה בריקמן ואלי דדון

נושאים קשורים: המרכז הרפואי כרמל, ילדים, ערב התרמה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *