יו"ר חדש לעמותת הידידים של כרמל

שלומי פורמן, נשיא רוטרי חיפה לשעבר, נבחר לתפקיד יו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי כרמל. שלומי נבחר ברוב קולות ע"י אסיפת מליאת עמותת הידידים והוא יכנס לתפקידו בימים הקרובים.

| עודכן: יולי 20, 2023


שלומי יחליף את הגב' ז'נט דנקנר, שפורשת בכבוד מתפקידה, לאחר שהובילה בהצלחה ולאורך שנים את העמותה. בתחילת האסיפה, נבחרה הגב' דנקנר לשמש כנשיאת כבוד של העמותה, על רקע הערכה עמוקה לפעולותיה הרבות במהלך השנים.

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג, ברך את היו"ר הנכנס ואת חברי האסיפה ואמר,
" יש לי אמונה מלאה והרגשה שאנחנו יוצאים לדרך חדשה. תודה מקרב לב לכל חברי העמותה על הירתמותכם לטובת ביה"ח ובהצלחה רבה לכולנו".

היו"ר הנבחר, שלומי פורמן, הוא איש עסקים ופעיל חברתי בולט בעיר חיפה. בתפקידו כנשיא מועדון "רוטרי" חיפה, יזם והרים שלומי פרויקטים רבים בעיר, בהיקפים של מיליוני שקלים, לטובת הקהילה.

שלומי הודה לחברי הוועד והמליאה על הבחירה בו ואמר:
"תודה לכולם על האמון והבחירה בי להובלת אגודת הידידים. בהזדמנות זו אני מבקש
להודות לגברת ז'נט דנקנר, על השנים בהם הובילה בגאווה ובהצלחה את אגודת הידידים ואני מאחל לה בשם כולנו בריאות טובה ואריכות ימים. החברות באגודת הידידים של כרמל היא הזמנה לאינסוף הזדמנויות לפעול בקהילה שלנו לטובת עולם טוב יותר. עשייה שתגרום לנו הנאה ותביא אותנו ליישם ולהוציא לפועל את התוכניות שנכין יחד. נפעל להיות גורם משמעותי ומשפיע בקהילה למען חיזוקו ופיתוחו של בית החולים כרמל לטובת כלל תושבי חיפה והצפון".

מי שמעוניין לתמוך ולהצטרף לעמותה, יכול לפנות לאתר ביה"ח כרמל באינטרנט –

עמותת הידידים: תרומה מכל הלב | מרכז רפואי כרמל קרדיט לתמונות: יחידת דוברות, פרסום ושיווק | מרכז רפואי כרמל

נושאים קשורים: בית חולים כרמל, חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *