הג'ודאית אליס שלייזינגר זכתה במדליית ארד באליפות אירופה בסמבו שמתקיימת בחיפה

| עודכן: אפריל 19, 2023

אליס שליזנגר בכחול צילום: קובי אליהו

היום לפני תשעה חודשים בדיוק ילדה אליס שלזינגר (35) את בנה בכורה מייקל. היום, בתחרות הבינלאומית הראשונה שלה אחרי כשנתיים של הפסקה, זכתה שלזינגר (עצמה האתלט ראשל"צ) במדליית הארד באליפות אירופה בסמבו (במשקל 72 ק"ג) שנפתחה הבוקר ברוממה, חיפה בהשתתפות כ-550 מ-30 מדינות.

אליס, בנה מייקל צים ובעלה פאבל מוסין צילום: קובי אליהו

שלזינגר, חניכתו של פאבל מוסין, הג'ודאית האולימפית (לונדון 2012 במדי ישראל וריו 2016 במדי בריטניה) מדליסטית הזהב באליפות העולם בסמבו 2021 וזוכת מדליית הכסף באליפות אירופה בסמבו 2021 ניצחה בקרב הראשון שלה 2:4 את אלופת אירופה 2022  ANSTIA KHOMIACHKOVA הרוסיה (שהופיעה תחת דגל ההתאחדות הבינלאומית – FIAS). בקרב השני הפסידה שלזינגר בבריח לבלארוסית, ANZHELA ZHYLINSKAYA המדורגת במקום השלישי בעולם השנה וסגנית אלופת אירופה אשתקד שגם היא הופיעה תחת דגל ה-FIAS. בקרב על מדליית הארד פגשה שלזינגר את הצרפתיה שלזינגרTIPHAINE LE GALL המדורגת במקום החמישי בעולם והשיגה ניצחון 0:2.

טראיל אבאסוב באדום צילום: קובי אליהו

מיד לאחר סיום הקרבות סיכמה שלזינגר בהתרגשות: "אני מאד מרוצה מההופעה שלי בתחרות. באתי לעשות את המקסימום מבחינתי וקיוויתי מאד להתברג על הפודיום. רק בתקופה האחרונה חזרתי להתאמן והיה לי ברור שאני צריכה לעבור את כל התהליך בהדרגה. הזכייה היום במדליה מגבירה אצלי מאד את המוטיבציה להמשך בעתיד. יש לי עוד הרבה עבודה עד לחזרה לכושר טוב והמדליה היום גרמה לי לרצות מאד להמשיך לעבוד". 

טריאל אבאסוב לוחם הקומבט סמבו (משקל 71 ק"ג) מעצמה האתלט ראשל"צ, אלוף העולם המכהן זכה היום במדליית ארד וארצ'י וולפמן (88 ק"ג), גם הוא מעצמה האתלט ראשל"צ, סגן אלוף העולם 2022 גם הוא לוחם קומבט סמבו זכה גם הוא במדליית ארד.

ארצי וולפמן צילום: קובי אליהו

נושאים קשורים: חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *