למען ביטחונכם: הכירו את צוות הביטחון של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי

| עודכן: פברואר 7, 2023

צילום: דוברות כללית

אתם פוגשים אותם יום יום בשטח, בכניסה למרפאה, למכון או למרכז הרפואי. הכירו את האנשים ששומרים על הביטחון שלכם ועל הסדר הציבורי במרפאות הכללית ומבטיחים שהטיפול הרפואי, לאורך כל היום, יתקיים בסביבה מוגנת ורגועה.

צבי מינקוביץ, קצין הביטחון, של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי, הגדול במחוזות הכללית, מספר על צוות הביטחון המונה כ-30 עובדים, חמישה רכזי ביטחון, שני אחמ"שים ומאבטחים, האתגרים והעבודה האינטנסיבית לצד תחושת השליחות והסיפוק הגדול בשמירה על בטחון הצוותים והמטופלים המעניקים ומקבלים שרות במתקני הכללית במחוז.

בסיום השנה קיבל צוות הביטחון של המחוז הוקרה על פעילותו המקצועית לאורך השנה מסמנכ"לית משאבי אנוש של הכללית ומנהל הביטחון הארצי.

צבי מינקוביץ', בן 50, מתגורר בחיפה, נשוי ואב לשלוש, לאחר שרות באגף המודיעין בצה"ל החל את עבודתו בכללית בתפקיד מנהל הביטחון של המרכז הלוגיסטי הצפוני, לאחר 13 שנים התמנה לתפקיד מנהל הביטחון של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי.

"תפקידנו במערך הביטחון של הכללית, הוא לשמור על ביטחון העובדים, המטופלים והמבקרים ולהעניק להם תחושת ביטחון וסביבה מוגנת. בתקופת הקורונה,  עמדנו יחד עם אנשי הצוות בחזית המאבק, שמרנו על הסדר ונתנו מענה למטופלים הרבים שצבאו על המתחמים.  כל רכז ואחמ"ש אחראי באופן מלא על גזרה מוגדרת ומספר מתקנים הכוללים: מרפאות, בתי מרקחת, מכונים ועוד". מספר צבי

במסגרת עבודתם הצוות מסייר, מפגינים נוכחות ומשרים ביטחון, מסייע לצוות ולמטופלים בנושאים שונים, נענה לכל אירוע חריג או/ו אירוע חירום ומסתייע בכוחות הביטחון וכן כוחות שכנים כדי לתת מענה לאירועים השונים בדגש אירועי אלימות.

עופר בן מנשה המנב"ט הארצי של שרותי בריאות כללית אומר "מאוד קשה לנו עם מצבי אלימות נגד צוותים רפואיים ונגדנו בהם נשקפת סכנה לבריאותנו ובריאות הצוותים ולצערי אנו חווים לא מעט כאלו. אנו דוגלים במדיניות אפס סובלנות לאלימות עושים ונעשה כל שביכולתנו כדי למנוע אותה. לצד זאת, בכללית, מכשירים את כלל העובדים ונותנים להם כלים למניעה והתמודדות עם אלימות כדי  להעניק להם כמה שיותר ביטחון בעת מילוי תפקידם החשוב."

רונן נודלמן מנהל המחוז ברך את הצוות על קבלת ההוקרה ואומר: מגיע לצוותים העוסקים במתן שרות רפואי מיטבי ולמטופלים שלנו, להרגיש מוגנים בסביבת העבודה והטיפול. אנו נעשה הכל כדי לשמור על סביבה בטוחה ושקטה עבורם. השנה נמשיך לפעול להגברת בטחון העובדים ונכניס אמצעים טכנולוגים חדישים נוספים שיסייעו בצמצום האלימות".

"אנחנו מגיעים בבוקר מתוך תחושת שליחות ומוכנים להגן על הצוותים גם בגופינו. אני מציב לעצמי ולאנשי סטנדרטים גבוהים של שרות ומקצועיות, להיות רגישים, מכילים וללמוד את השטח והאתגרים כדי לשמור על אוירה רגועה. צוות הביטחון של המחוז מסור בעבודתו ונמצא כאן בשבילכם ולטובתכם, בריאות טובה ואיתנה לכולנו ושנדע ימים טובים". מסכם צבי.

בתמונה: איתן מטיאש רכז בטחון במנהלת קריות – לוחם, וחובש פבל זלוטניקוב אחמ"ש ב' במרכז הרפואי לין- יוצא חיל הים,  גרגורי גלייזר אחמ"ש במרכז רפואי לין –  לוחם משמר הגבול לשעבר ומאסטר בקרב מגע, עומרי ביטון אחמ"ש במרכז רפואי זבולון –לוחם ובעל רקע בטחוני בגופים ממשלתיים, איתי דגן רכז בטחון במנהלת חיפה – יוצא יחידה מובחרת בצה"ל,  יוסף אושר רכז בטחון במנהלת כרמל – יוצא משטרת ישראל, שי שמעון יחזקאל – רכז ביטחון במנהלת אשר, לוחם טאי קוואן דו, ג'אודת עיאדה רכז בטחון במנהלת כרמים – לוחם ובעל רקע בטחוני בגופים ממשלתיים, במרכז התמונה צבי מינקוביץ- מנהל צוות הביטחון במחוז.

נושאים קשורים: כללית


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *