"גוטה מורגן": הירוקות פתחו את הסיבוב השני ברגל ימין

מכבי "פניקס" חיפה, פתחה את הסיבוב השני בליגת העל בניצחון גדול על בנות "בני" פתח תקווה 67:83. מורגן בייטי, קלעה בהופעת הבכורה 30 נקודות. הירוקות בורחות מתחתית הטבלה, בה היו עד לא מזמן ויפגשו בחמישי הקרוב בבית את אליצור רמלה, שמובילה את הליגה בלי ועדיין לא הפסידה.

| עודכן: ינואר 23, 2024

קרדיט: עילאי אהרוני, מכבי "הפניקס" חיפה

רק לפני כשבוע וחצי, חתמו האמריקאיות האנה ליטל ומורגן בייטי, במכבי "פניקס" חיפה ונראה שזה מה שהיה חסר לקבוצה של עומרי צירלין: בייטי וליטל, בלטו מפתיחת המשחק, כשהראשונה גם הובילה את טבלת הקלעיות של הקבוצה עם 30 נקודות במשחק הבכורה שלה.


עד הרבע השלישי, האורחות ממלאבס נתנו פייט למרות שהירוקות היו דומיננטיות, ואז החליטה בייטי לקחת את העניינים והכדור לידיים: האמריקאית הלכה פנימה בכל הזדמנות, קלעה יפה גם מהעונשין ובתום הרבע השלישי, חיפה כבר הייתה ביתרון גדול – 47:65. הרבע האחרון היה כבר די לפרוטוקול, למרות ששתי הקבוצות המשיכו לשחק באופן תחרותי עד לשנייה האחרונה. בסוף המשחק כאמור, חיפה ניצחה 67:83 ועלתה על חשבונה של פתח תקווה למקום ה-7.

קלעו לחיפה: בייטי 30, רווח 20, ביתן 13, ליטל 10, זינגר 9, כנעאן 1.

כבר ביום חמישי, יפגשו חניכותיו של המאמן עומרי צירלין, את מובילת הטבלה אליצור לנדקו רמלה, שנמצאת בעונה נהדרת ועוד לא נוצחה במשך 10 משחקים. צירלין, התייחס להשפעה שיש לשתי השחקניות האמריקאיות שהגיעו לקבוצה לאחרונה ולמשחק הקשה במחזור הקרוב: "מורגן והאנה הביאו איתן איזון לקבוצה מאד צעירה, קור רוח ושקט. הן גם עזרו לנו בהארכת הרוטציה ושימור האינטנסיביות לאורך יותר דקות, וכמובן גם בצד של הסקור והריבאונד, הדברים שהכי היו חסרים לנו. המשחק מול רמלה יהיה קשה מאוד – מצד אחד מסיבות מקצועיות ברורות, מצד שני, אין מה להפסיד, לבוא, להילחם ולתת הכל, ומשם יכולות להתפתח הפתעות. מקווה שנוכל לשמור על הרמה ההגנתית ממרבית המשחק הקודם".

בייטי וליטל. האמריקאיות היוו תוספת כוח משמעותית לקבוצה. קרדיט:מכבי "הפניקס" חיפה.

נושאים קשורים: כדורסל נשים, כדורסל, ליגת העל, מכבי "פניקס" חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *