אלעד חסין חוזר להפועל חיפה

המאמן המזוהה ביותר עם המועדון חוזר לקדנציה שנייה ויאמן את הפועל שובל חיפה בעונת 2024/25. יושב ראש הקבוצה: "החזרה של אלעד הביתה הייתה ברורה ומובנת לכולם".

| עודכן: יוני 23, 2024


הפועל שובל חיפה הודיע הערב (שבת) על חזרתו של אלעד חסין לתפקיד המאמן לעונת 2024/25. חסין, המזוהה ביותר עם המועדון מאז הקמתו על ידי האוהדים, הוביל את הקבוצה להצלחות רבות, כולל העלייה לליגת העל וניצחון בשני דרבים יוקרתיים. הוא גם הוביל את הקבוצה פעמיים לפלייאוף העליון ועכשיו הוא חוזר לקדנציה שנייה.

אלעד חסין התבטא בהתרגשות על חזרתו: "שמח ומתרגש לחזור למקום שאני כל כך אוהב. הפועל חיפה בשבילי זה בית והקשר החזק עם האנשים במועדון נשאר גם אחרי שעזבתי. התגעגעתי לאוהדים המדהימים ולכל מי שקשור במועדון. אני רוצה להודות להנהלת המועדון על האמון וכולי אמונה שביחד נבנה קבוצה טובה ונעשה דברים מיוחדים השנה".

יושב ראש הפועל שובל חיפה, יובל רוסמן, הוסיף: "החזרה של אלעד הביתה הייתה ברורה ומובנת לכולם. לאלעד יש חלק עצום בהצלחת המועדון וביתד שתקענו בליגת העל, והיה זה אך טבעי שנחזור לשתף פעולה. אני מודה למשה מילר הספונסר הראשי, לראובן אלקס המנהל המקצועי, ליאיר וקורן לוינשטיין ולדורון קימלוב, שקידמו את המהלך. מהיום מתחילים לבנות את הסגל לעונה הקרובה מתוך הבנה ומטרה להעמיד קבוצה לוחמת ומרגשת שתתמודד בצמרת".

נושאים קשורים: כדורסל, הפועל חיפה כדורסל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *