מכבי חיפה ירדה לליגה הארצית בכדורסל

מכבי חיפה יורדת לליגה השלישית בכדורסל הישראלי לאחר שאתמול כאמור (ג') 111:101 במשחק מול רמה"ש. יו"ר האגודה אילן בק, הודיע הבוקר על עזיבתו והחזרת הקבוצה הבוגרת לאגודה.

| עודכן: מאי 1, 2024


לראשונה מאז עונת 2006/7, הירוקים יורדים לליגה השלישית לאחר שכאמור הפסידו אתמול לרמה"ש. הקבוצה שהתמודדה לא מעט שנים ברמות הגבוהות של הליגה ואף זכתה אף באליפות המדינה בעונת 2012/13, צריכה כעת להתמודד מחדש עם האתגר של עלייה מליגה השלישית.

הבוקר, יצאה הודעה בעמוד הפייסבוק של המועדון בה נכתב על עזיבתו של יו"ר הקבוצה: "אילן בק, יושב ראש הקבוצה הודיע הבוקר לניר ענבי, יושב ראש אגודת מכבי חיפה כרמל על החזרת הקבוצה הבוגרת לאגודה. בהתאם להסכם בין הצדדים, החל מהעונה הבאה ניהול הקבוצה יהיה בסמכות אגודת מכבי חיפה כרמל. אלו ימים של לקיחת אחריות וחשבון נפש. אנחנו מאחלים לקבוצה ולהנהלה החדשה בהצלחה בהמשך הדרך".

אילן בק. הכתובת הייתה על הקיר. קרדיט:חגית אברהם.

בהמשך היום, הוציאה אגודת מכבי חיפה כרמל הודעה בזו הלשון: "הבוקר, יום רביעי, קיבלנו את בקשתו של מר אילן בק, לפיה הוא מבקש לסיים את תפקידו כמנהל קבוצת הכדורסל הבוגרת של המועדון. האגודה תקיים בהקדם מסיבת עיתונאים בה יינתן דיווח על התוכניות העתידיות של קבוצת הבוגרים בכדורסל. יש לציין כי המטרה הראשונה העומדת לנגד ראשי האגודה הינה החזרת הקבוצה למקומה הטבעי בליגת העל תוך הזמן הקצר ביותר. מטרה עיקרית נוספת הינה חיזוק הקשר של הקבוצה עם הקהילה ומולכם האוהדים הנאמנים, המלווים את הקבוצה לכל מקום בארץ. הסיטואציה בהחלט מהווה אתגר אך לצד זה אנו סמוכים ובטוחים כי בכוחות משולבים שלנו, הנהלת המועדון, הקהילה והקהל נצליח לעמוד במטרות ונחזיר את הכבוד למותג אותו אנו כה אוהבים. לסיום אנו רוצים להודות לאילן בק על עבודתו בהתנדבות במהלך שנים רבות ועל תרומתו לכדורסל החיפאי ולאגודה בברכת, ירוק עולה".

: חוזר לנהל שוב את הכדורסל: רועי שווץ, מנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל. צילום:גלי טימור

נושאים קשורים: כדורסל, מכבי חיפה כדורסל


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות