שבוע 15 להפגנה נגד הממשלה בקריות: "משרד החינוך, בשיתוף פורום 'קהלת', מחנך לאג'נדה משיחית לאומנית ושוטף את מוח מצביעי העתיד"

| עודכן: מאי 28, 2023


"משרד החינוך, בשיתוף פורום 'קהלת', מחנך לאג'נדה משיחית לאומנית ושוטף את מוח מצביעי העתיד"
אלפי מפגינות ומפגינים מהקריות, מהקיבוצים, מכפר ביאליק וממצפי הגליל הגיעו במוצ"ש (27.05.23) אל צומת בית המשפט ■ פרופ' עירית קינן: "משרד החינוך, בשיתוף פורום קהלת, מחנך לאג'נדה משיחית לאומנית ושוטף את מוחם של מצביעי העתיד לתמיכה בהפיכה ובהמשך הביזה. זהו שלב אחד בתוכנית השלבים לכיבוש התודעה של אזרחי ישראל." ■ אל"מ במיל. קובי פייגנבאום, בכיר בשוק ההון: "קשה להבין מה גורם ל'מר כלכלה' לנהל מדיניות שתביא חורבן כלכלי על ראשנו ותשעבד את עתיד הדורות הבאים להחזר חובות לבור הענק שהוא יוצר."

אלפים מתושבי הקריות, כפר ביאליק, הקיבוצים והמצפים בגליל הפגינו גם במוצ"ש (27.05.23) בפעם ה 15 ברציפות. זה השבוע השני בו הצטרפו להפגנה גם חברי "אחים לנשק".

צילום: שלמה אברמוביץ

בין הדוברים השבוע: קובי פייגנבאום – אל"מ במיל מחיל התותחנים, מנכ"ל בנק ההשקעות UBS לשעבר. ממובילי 'מחאת אחים לנשק'; פרופ' עירית קינן – יו"ר הפורום האקדמי לאזרחות, בעבר דיקנית בית הספר לחינוך במכללה למנהל, ראש המחלקה לחינוך בלתי פורמלי ב'סמינר הקיבוצים'; ח"כ נאור שירי – חבר כנסת מטעם 'יש עתיד', לשעבר לוחם ביחידה מיוחדת בחיל הים, לוחם נחוש למען שיפור שכר המורים ושיפור מעמדם; ד"ר יובל דוידור – יזם, פעיל מחאת ההייטקיסטים, מחבר הספר "6 וזהו" על קבלת החלטות.

פרופ' עירית קינן, יו"ר הפורום האקדמי לאזרחות, בעבר דיקנית בית ספר לחינוך, כיום ראש המחלקה לחינוך בלתי פורמלי ב'סמינר הקיבוצים' אמרה: "משרד החינוך, בשיתוף עם פורום קהלת, מחנך לאג'נדה משיחית לאומנית ושוטף את מוחם של מצביעי העתיד לתמיכה בהפיכה ובהמשך הביזה. זהו שלב אחד בתוכנית השלבים לכיבוש התודעה של אזרחי ישראל. שלב נוסף מתחיל מחר בוועדת השרים לחקיקה עם חוקים בנוסח הונגריה שינסו לתת מכת מוות לחברה האזרחית הדמוקרטית. כי דיקטטורה צריכה תודעה כוזבת. לא ניתן לזה לעבור."

אל"מ במיל. קובי פייגנבאום, בעבר מנכ"ל UBS – הבנק השוויצרי בישראל, פועל יותר מ 35 שנה בשווקי ההון בארץ ובחו"ל. בין היתר אמר פייגנבאום: "האצבע המאשימה מופנית לאדם אחד ואחד בלבד. ראש הממשלה נתניהו. הוא המשסע, הוא המסית אותנו אח ברעהו, הוא המניע את מכונת הרעל שמפיצה שקרים. אלפי מילים נכתבו בניסיון להבין מה מניע את האיש הזה. מה גורם לו להביא את החברה הישראלית לסף של מלחמת אחים. מה גורם למר כלכלה לנהל מדיניות כלכלית שתביא חורבן כלכלי על ראשנו ותשעבד את עתיד הדורות הבאים להחזר חובות לבור הענק שהוא יוצר. מה מניע את מר ביטחון לגרום לבידודנו מהעולם שעד עתה תמך בנו? לחרם מצד הגדולה שבידידותנו בשעה שהגרעין האיראני מתדפק על דלתנו? להחלשת החוסן הלאומי שלנו"?

ד"ר יובל דוידור אמר בהפגנה: "מי שנמצא כאן מבין שהתהפכה עלינו מדינתנו. זה לא ימין ושמאל, לא פולני מול ספרדי, זה לא שום נאמנות מול בגידה! אחרי כל כך הרבה שבועות ונואמים, פוסטים ושיחות פרלמנט כולנו יודעים מדוע אנו יוצאים לרחובות."

מארגני מחאת הקריות והסביבה מסרו: "הקהל מהקריות ויישובי הגליל אינו מתעייף, כי סכנת החקיקה הדיקטטורית לא חלפה. ראש הממשלה הכריז לאחר אישור התקציב שחקיקת ההפיכה תימשך ולכן אנו מתמידים להגיע אל הצומת."

הנחה: שלמה אברמוביץ. שרה: כיסוף טובי. ועד המחאה המתנדב: מוני כרמלי, יובל סטרוסטה, גארי זאיאץ, מימון פאר, ירון מאיר, שיר דר-לב, אורי כהן, שלמה אברמוביץ

צילום: שלמה אברמוביץ'

נושאים קשורים: קריית ביאליק, הפגנה


מעקב
הודע על
guest
4 Comments
Oldest
Newest הכי מדורג
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות
ברי פלוטקין

כל עוד תנועת המחאה לא תהפוך למפלגה פוליטית אין סיכוי שנעצור את שיטת הסלמי של הממשלה. מפלגה חדשה עם ח״כים (לעתיד) עם אגנדה ליביאלית יכניס משקל חדש לאיזון הקיים ויאפשר לציבור העדיש בעבר להשפיע על ממשלה חדשה שתקום

ברי פלוטקין

כל עוד תנועת המחאה לא תהפוך למפלגה פוליטית אין סיכוי שנעצור את החקיקה בשיטת הסלמי שהממשלה מקדמת. מפלגה עם ח״כים ליבראליים לעתיד יכניס משקל חדש לאיזון הנוכחי ויאפשר לציבור העדיש לשעבר להשפיע על הנעשה בממשלה חדשה שתקום

מנשה

לביבי חשוב למלט עצמו ואחריו המבול !
יש לו 400 מיליון דולר בפנמה ע"ש שרה ויאיר.
ויעזוב את הארץ אחרי שיחריב אותה !

אתי

חורבן ומדאיג מאוד למען עתיד נכדי. חייבים לחשוב על כיצד לצאת מהקופסא ולעצור את הטירוף