בורובסקי יוצא נגד הפרובוקציה של חד"ש

ניצב בדימוס יעקב בורובסקי, המתמודד לראשות העיר סבור שהפיגוע אתמול ברעננה, "ממחיש את האפשרות שתרחיש הטרור בערים הוא ריאלי ומכאן את ההיערכות המחוייבות לכיתות כוננות ומענה מבצעי מהיר".

| עודכן: ינואר 16, 2024

יעקב בורובסקי. צילום:אלבום אישי.

רק לפני שבוע, ניסתה תנועת חד"ש לארגן הפגנה נגד המלחמה בחיפה, מהלך שנמנע בהחלטת המשטרה. יעקב בורובסקי הגיב בעניין: "העתירה שהוגשה לבג"ץ ע"י חד"ש, לאפשר לקיים הפגנה נגד המלחמה דווקא בחיפה שהינה עיר מעורבת, איננה אלא פרובוקציה חמורה שמרבית אזרחי חיפה מתנגדים לה ומבינים שהיא עלולה להצית את אדי הדלק באויר, ולגרום לחיכוך קשה של הפרות סדר בין קיצוניים בחיפה. אני מאמין ששיקול הדעת של מפקד המחוז יעמוד וההחלטה שלא לקיים ההפגנה דוקא בחיפה לא תשתנה".

בורובסקי מדגיש, "בלתי סביר שהמפלגות הערביות בחיפה יתחרו ביניהן, מי תהיה יותר קיצונית בעת מלחמה ויהפכו את חיפה למוקד לפעילות פוליטית לאומנית. ראש עיריית נצרת, זרק בזמנו את מנהיגי חד"ש מעירו ודרש שקט כלכלי לתושביו בזמן רגיעה".

"אנחנו חייבים בזמן מלחמה לנקוט גישה מחמירה יותר", אומר בורובסקי ומעביר מסר לתושבי חיפה, "אל תפזלו לקולות דרך המפלגות הערביות הארציות, לנוכח העובדה שלדעתי, התושב הערבי חפץ בקיום ובשכנות טובה מאוד. השאירו את הפוליטיקה מחוץ לחיפה. קיימו את ההפגנות במקום שאין חשש להפרות סדר נוסח נצרת, אום אל פאחם ועוד. חוסן חיפאי הוא לא לערב שיקולים פוליטיים קטנים".

נושאים קשורים: הפגנה, יעקוב בורובסקי, הסתה


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות