עצור בהפגנת המחאה בחיפה,המשטרה מנעה מיו"ר הליכוד להגיע להפגין מנגד

אחרי שהמשטרה מנעה לאורך ימי הלחימה קיום הפגנות מתסיסות נגד ישראל בחיפה: במהלך היום (שבת) ועד לשעה זו, מתקיימת הפגנה של ישראלים "פרו-פלסטינים" בחסות מפלגת חד״ש, לסיום הלחימה ו"הטבח" ברצועת עזה. עד כה מפגין אחד נעצר ע״י המשטרה שלא נשמע להוראות השוטרים במקום - כמו כן, ישנם עוד מאות מפגינים. אחד השלטים שהורמו שם: "פלסטין חופשית - ולא ציונית"

| עודכן: ינואר 20, 2024


בשעות הצהרים התקיימה הפגנת מחאה בכיכר פריז בחיפה, בחסות מפלגת חד"ש. בשל הפרות תנאים מצד המפגינים, המשטרה עצרה לחקירה חשוד שלא נשמע להוראות השוטרים ובהתנהגותו היה עלול להפר הסדר הציבורי בכך שהניף שלטי הסתה.

החשוד הובא לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה, ובהתאם לממצאי החקירה המשטרה תשקול להאריך מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

יניב בן שושן, יו״ר הליכוד בחיפה, הגיע להפגין בכיכר פריז, אך נחסם על ידי המשטרה מלהגיע: ״משטרת ישראל החליטה להפקיר את כיכר פריז, בידי תומכי המחבלים של חד״ש ונותנת להם להפגין חופשי חופשי כרצונם. המשטרה מונעת מאיתנו מלהגיע לכיכר פריז ולהפגין מול אנשי חד״ש. אנו עומדים כאן בשד׳ הפל״ים 7, כשהמפגינים מחוץ לשדה הראייה שלנו וכששוטרים מונעים במחסומים ובגופם מלהגיע לטווח ראיה מהמפגינים של חד״ש. זה אובדן ריבונות של המדינה ובושה למשטרה שמונעת מאיתנו להפגין מולם ופוגעת בחופש התנועה והביטוי, שהם נשמת אפה של הדמוקרטיה. המסר שקיבלנו הוא שכל דאלים גבר ומדיניות ההכלה שלפני ה7/10 עוד לא פסקה.״

קרדיט:דוברות המשטרה.

נושאים קשורים: הפגנה, משטרה, הליכוד, יניב בן שושן, הסתה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *