תיקי הילדים עם מכשירי השמיעה נגנבו: עובד עיריית מוצקין מצא אותם בשיחים והחזיר למשפחה

| עודכן: פברואר 8, 2023

צילום: דוברות עיריית מוצקין

הבוקר, בהמתנה להסעה למוסדות החינוך, נעלמו 3 תיקים של ילדים בעלי לקות שמיעה כאשר בתוכם מכשירי שמיעה בעלות של עשרות אלפי שקלים.
נוי פלומבו, תושבת העיר שעובדת כמלווה בהסעה מזה כ-4 שנים, הגיעה כמדי בוקר ללוות את הילדים וראתה את אם המשפחה נסערת כאשר היא מגלה שנעלמו שלושת התיקים של ילדיה, בעלי לקויות שמיעה, ובתוכם מכשירי שמיעה יקרים מאוד אשר משמשים כ'אוזניים' לילדים.

מיד פנתה נוי למשטרה, למוקד העירוני ואף פרסמה פוסט בקבוצות הפייסבוק.
עובדי אגף התברואה לא נשארו אדישים למקרה ויצאו לחפש את התיקים ברחבי העיר.

עימאד עליאן, עובד במחלקת התברואה מזה 24 שנים, מצא את שלושת התיקים זרוקים בשיחים בהמשך הרחוב כאשר הם נפתחו ונלקח מהם האוכל של הילדים אך למרבה השמחה מכשירי השמיעה נותרו בתיק.
מיד יצר קשר עם מחלקת התברואה שמיהרה לעדכן את נוי המלווה ודרכה להורים המודאגים.

נוי פלומבו, המלווה של הילדים: ״אני מלווה את הילדים מזה 4 שנים ומאוד אוהבת את העבודה והמגע עם הילדים. כשגיליתי על המקרה מאוד הצטערתי ולקחתי את זה ללב כי אני יודעת כמה מכשירי השמיעה חשובים לילדים האלו ובעצם משמשים להם כאוזניים. אני מלווה את הילדים מגיל שנה וכשגיליתי על המציאה מאוד שמחתי. תודה ליורם מנהל התברואה שלא נח לרגע עד שנמצאו התיקים!״

סוף טוב הכל טוב.

נושאים קשורים: קריית מוצקין


3 תגובות על “תיקי הילדים עם מכשירי השמיעה נגנבו: עובד עיריית מוצקין מצא אותם בשיחים והחזיר למשפחה”

  1. מי לקח להם את התיקים? להעניש דחוףףף
    ילדים קקות

  2. כל הכבוד למלווה של הילדים ולעובדי העירית קרית מוצקין שהיו נחושים למצוא את התיקים ומכשרי השמיעה. עובדים אלה הם הפנים של ארץ ישראל היפה ומהווים דוגמה אישית לכל עם ישראל "ואהבת לרעך כמוך" ישר כח!

  3. לבדוק למה ילדים גונבים אוכל!
    אולי היו רעבים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *