יהורם גאון נכח בחנוכת פארק על שמו במוצקין

מאות נכחו בחנוכת הפארק הגדול על שמו ובמעמדו של האומן המוערך וחתן פרס ישראל לזמר העברי, יהורם גאון.

| עודכן: דצמבר 7, 2023

קרדיט:דוברות עיריית קרית מוצקין

בסימן חג החנוכה ובצל מלחמת ׳חרבות ברזל׳, נערכה היום (ה׳), חנוכת הפארק הגדול והמרהיב בקריית מוצקין ׳יהורם גאון׳, על שמו של האומן הגדול והמוערך וחתן פרס ישראל לזמר העברי. הפארק החדש אשר הוקם בשכונת משכנות האומנים, משתרע על כ-35 דונם והוא כולל מתחמי פעילות לפעוטות, ילדים ונוער, מתחם אתגרי, שבילי אופניים והליכה, פינות ישיבה ומתקני כושר גופני.

גאון, אחד מן האמנים הגדולים והמוערכים אשר הטמיע את עבודותיו ויצירותיו בשורשי התרבות הישראלית, הגיע עם רעייתו ובני משפחתו לחניכת הפארק הייחודי, יחד עם מאות מתושבי העיר, משפחות וילדים אשר התרגשו במיוחד לחנוך את הפארק החדש.

יהורם גאון הנרגש הודה לעיריית מוצקין: ״אני נרגש ושמח במיוחד להיות כאן היום, בעיר היפה קריית מוצקין. בפארק זה, ילדים ינשקו את נשיקתם הראשונה וקשישים ישמעו את רינתם של הילדים וכשמישהו ישאל על שם מי הפארק, התשובה תהיה: הנצח שאתם הענקתם לי היום. תודה על מתנה שאין לה שיעור, מתנה ששווה נצח.״

האירוע כלל גזירת סרט, הסרת לוט וחשיפת השלט אשר נכתב על הפארק לכבודו של גאון. הלהקה הייצוגית העירונית ׳כובע טמבל׳, בניהולה של איריס שניידר הלוי, הרשימה בהופעתה עם להיטיו הגדולים והנוסטלגיים ויזמי הפרויקט וקבלנים מרכזיים קיבלו תעודות הוקרה מבכירי העירייה וביניהם, ר.א.ז חקלאות, דורון שמואלי חברת שעשועים וספורט, חברת מילר בלום.

רגש מרגש במיוחד בו לא נותרה עין יבשה, נרשם עם הדלקת נר חנוכה ראשון ושירת התקווה המרגשת על ידי יהורם גאון יחד עם כלל הנוכחים.

נכחו: חיים צורי, מ״מ, עדי שטרנברג, מנכ״ל עיריית קריית מוצקין, יריב גסר, מהנדס העיר, רוני טובי. הרב אייזנבך והרב שמעון ביטון, יו״ר המועצה הדתית, סגני ראש העיר ועוד.

קרדיט:דוברות עיריית קרית מוצקין.
להקת 'כובע טמבל' העירונית. קרדיט:דוברות עיריית קרית מוצקין.
קרדיט:דוברות עיריית קרית מוצקין.

נושאים קשורים: קריית מוצקין, עיריית קריית מוצקין


מעקב
הודע על
guest
1 תגובה
Oldest
Newest הכי מדורג
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות
פרץ אורלי

זה היה מרגש ביותר פתיחת הפארק ע"ש, יהורם גאון. פארק מפואר ביותר, מכובד ביותר. תודה לאיש והאגדה חיים צורי. שעושה רק טוב לק.מוצקין ובזכותו לתושבים כאן יש רון בלב ואהבה ענקית.