"מתכוון לעמוד בכל ההתחייבויות שלי לבוחר בכל תחומי החיים"

אתמול בערב (חמישי) נערך באולמי "ימה" בחוף הכרמל, ערב הוקרה לפעילים בסימן "לכל השותפים במסע הבחירות בחיפה" לראש העיר הנבחר יונה יהב, שנשא נאום תודה והצהיר על תכניותיו בקדנציה הקרובה.

| עודכן: מרץ 22, 2024

יונה יהב. ערב הוקרה לפעילים.קרדיט:גביש מדיה.

הנאום של יונה יהב הערב באירוע ההוקרה לפעילים

"ערב טוב חברות וחברים יקרים, חברות וחברי המועצה הנבחרים, חיפאיות וחיפאים אהובים. אתחיל עם השורה התחתונה – תודה! לא הייתי עושה זאת בלעדיכם! אני עומד פה בשם פנים ושמות, אנשים טובים שפגשתי בדרך ונשים טובים שהולכים איתי כבר דרך ארוכה. אנשים אשר האמינו גם כאשר הסיכויים לא נראו גבוהים, המשיכו להאמין וללכת בדרך ובזכותכם בכוחות משותפים עשינו דבר גדול. אני נרגש במיוחד לראות כאן גם קבוצה נכבדת של נכי ופצועי צה"ל, ובהם גם מי שלחמו ב"חרבות ברזל. גאווה גדולה שאתם כאן איתנו, מלח הארץ וגיבורי ישראל!".


"אני מתכוון לעמוד בכל ההתחייבויות שלי לבוחר בכל תחומי החיים. החל מהכנת העיר להתמודדות עם כל תרחיש בטחוני, ועד צמיחה והתחדשות שיחזירו את חיפה להיות במקומה הטבעי כבירת מטרופולין הצפון". בימים האחרונים נפגשתי עם ראשי הצבא ומערכת הביטחון, אשר יהיו שותפים מלאים ליישום תכניותיי להגנת העיר. כפי שהבטחתי – הקמתי צוות מיוחד שמטרתו העלמת תופעת החזירים מהעיר בתוך 90 יום. התחייבתי וכך אעשה!. אפעל בשיתוף פעולה עם גורמי הטבע והסביבה. ביתם של החזירים ישוב להיות בואדיות, ואילו תושבי חיפה יוכלו לנוע שוב בדרכים בביטחה".

"נושא דחוף נוסף שנמצא על שולחני הוא הטיפול במפעלים המזהמים במפרץ חיפה. כפי שהתחייבתי המפעלים המזהמים כולם יוצאו מהמפרץ. מלבד איכות החיים שנפגעת בשל זיהום האויר, ישנה גם דחיפות בטחונית לקדם את פינוי המפעלים. אוביל את המאבק הזה בנחישות, ביחד עם ראשי רשויות סמוכות וגורמי הסביבה. לצד ההכנות בנושאי ביטחון, התחלתי לפעול גם בנושא התחדשותה של העיר: חידוש הכבישים והמדרכות בכל רחבי חיפה, האצה של תכניות בינוי שנתקעו במינהל ההנדסה, כל זאת נעשה תוך שמירה על יופיה ואופיה של חיפה".

"משימות רבות עוד על הפרק: שדרוג מערכת החינוך העירונית, החזרת אירועי התרבות הגדולים וביצורה של חיפה כבית לכל הדתות והקהילות החיות בה – עיר שהיא אות ומופת לחיים בשותפות, לסובלנות ולאחווה. עיר שהיא פלורליסטית וליברלית. עיר שכל אחד ואחת יכולים להרגיש בה בבית".

בכוונתי לערוך חפיפה מלאה עם ראשת העיר היוצאת עינת קליש רותם, ואודה לה על שהובילה את העיר בחמש השנים האחרונות. אני מתכוון להיות ראש עיר של כ-ו-ל-ם. של דתיים וחילונים, של יהודים וערבים. זו דרכי, זו אמונתי וזו דרכה ואופיה של חיפה. מטבע הדברים ישנן ציפיות גבוהות של תושבי העיר מחזרתי לתפקיד ראש העיר. אני מודע לכך, אבל חייבים להודות שמדובר בדרך ארוכה. אין הוקוס פוקוס ואין קסמים. החזרנו את האמון של משרדי הממשלה וכעת אוודא שאכן יש גם מעשים בפועל. אני אבקש מכל משרדי הממשלה את מחויבותם לחיפה. חיפה FIRST! – חיפה FIRST!

"לסיום, אני רוצה לאחל לכולנו ובפרט לחיילי צה"ל הנלחמים עבורינו, ול – 134 החטופים שנמצאים עדיין בשבי החמאס, שהם ישובו למשפחותיהם בקרוב שלמים ובריאים".

יונה יהב. קרדיט:גביש מדיה

נושאים קשורים: מפרץ חיפה, חזירי בר, זיהום אוויר, יונה יהב, ראשות העיר חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *