יצילו את הכדורסל?:מנכ"ל מכבי חיפה נפגש עם יונה יהב

היום נערכה פגישה בין ראש העיר, יהב ומנכ"ל מכבי חיפה כרמל, רועי שווץ. בפגישה דנו השניים בשיתוף פעולה בצל עתיד קבוצת הבוגרים בכדורסל ובענף ההתעמלות בעיר. המנכ"ל שווץ:"שיתופי פעולה הם חלק בלתי נפרד מהאגודה וניצול נכון שלהם עשוי לעשות פלאים".

| עודכן: מאי 8, 2024

בתמונה: יהב, שווץ ופז גליקמן, ראש הלשכה.צילום תמונה: מירי קפון

במסגרת הרצון והמאמץ של אגודת מכבי חיפה כרמל להתפתח ולפתח שיתופי פעולה, היום (שני) התקיימה פגישה רשמית בין ראש עיריית חיפה, יונה יהב לבין מנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל, רועי שווץ. בפגישה שהתקיימה בטרקלין של מלון ליאונרדו בחיפה, שמע ראש העיר בדריכות סיקור נרחב מפיו של המנכ"ל שווץ, אשר פרס בפניו הסבר על פעילותה הנרחברת של האגודה, המתקיימת בעיר חיפה.


השניים שוחחו בהמשך על השינויים שחלו מאז הקדנציה הקודמת של יהב, הכוללים שיתופי פעולה בין העירייה לאגודה, וכל אלה במטרה להעצים ולהרחיב פעילות למען תושבי העיר חיפה, החל מגיל קטן ועד גילאי הבוגרים.
במסגרת הפגישה דנו השניים בראיה כוללת של עתיד ענף ההתעמלות בעיר, בחיפוש אחר פיתרון לכלל אגודות הספורט העוסקות בענף בחיפה, כשגם דובר על החשיבות בהקמת אולם רב תכליתי שיכלול את כל ענפי ההתעמלות.


נושא חשוב נוסף שעלה בשיחה היה עתידה של קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה כרמל.  המנכ"ל שווץ,  עדכן במצבה של קבוצת הבוגרים ובחזון לגבייה כשהוא מבקש לרתום את העירייה בתהליך השיקום עליו הכריזה האגודה לפני מספר ימים עם ירידת הקבוצה ליגה. באגודה בטוחים שהפגישה היא צעד ראשון וחשוב בהגדלת המעורבות הקהילתית לצד הישגים ספורטיביים.


רועי שווץ, מנכ"ל אגודת מכבי חיפה אמר לאחר הפגישה: "היתה פגישה מצויינת. חזרתו של יונה נותנת אופטימיות שיש לנו שוב שותף לדרך עם הרבה רצון לקדם את הספורט בעיר. אין לי ספק שהפגישה תניב תוצאות טובות. שיתופי פעולה הם חלק בלתי נפרד באגודת מכבי חיפה וניצול נכון שלהם עשוי לעשות פלאים לספורט בחיפה. ברור לכל שספורט הוא כלי חינוכי ממעלה ראשונה, שיודע לתת ערכים, חינוך ומצוינות".


נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל, מכבי חיפה כדורסל, יונה יהב, התעמלות מכשירים


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות