יעקב שטרית, יו"ר סיעת "התושב במרכז" יתמוך בעציוני

| עודכן: מרץ 3, 2024

דוד עציוני עם יעקב שטרית. צילום:דוברות עציוני

שטרית, מי שמשמש כיו"ר שכונת נווה שאנן, השכונה הגדולה בישראל המונה למעלה מ- 74,000 תושבים ממגוון אוכלוסיות, מצטרף לתמיכות רבות ממפלגת "תקווה חדשה" של גדעון סער, הקהילה הרוסית בעיר בהובלת טטיאנה ג'ון וסיעתו המקומית של אביגדור ליברמן "חיפה ביתנו", הקהילה המרונית הארמנית-נוצרית, שמונה למעלה מ-4,000 תושבים בעיר ולראשונה בהיסטוריה הביעה תמיכה פומבית במועמד לראשות העיר, קהילות החרדים (ש"ס ואגודת ישראל), נציג מר"צ והקהילה הגאה במועצה הקודמת, תבור להט.

דוד עציוני: "יעקב איש ציבור מסור שאכפת לו מהתושבים השקופים בעיר, דואג ופועל סביב השעון לשכונה הגדולה בישראל יום יום, שעה שעה. העיר חיפה חייבת עוד אנשי ציבור רעבים שמחוברים ואכפת להם מהתושב החיפאי ולא רק לג'ובים בעירייה. עוד הוסיף עציוני: "בשונה מיונה, אליו אף אחד לא חבר במהלך הסיבוב הראשון ועכשיו כולם מבינים שהוא סחיט פוליטית וחלש, אנחנו מתחילת הדרך מצרפים שותפים מכלל הקהילות והמגזרים בעיר. שמנו לעצמנו למטרה להיות הקול של כל תושבי העיר ולא רק של סקטור מסוים. לעיר חיפה אסור לחזור לפוליטיקה הישנה ולקברניטי הכישלון והמקורבים. יחד נקים קואליציה מקיר לקיר ונוביל את העיר לעתיד וקיום משותף אמיתי".

יעקב שטרית: "בימים האחרונים אנחנו עדים לתמהיל מסוכן של אנשים וחיבורים בתמורה לכסאות. תמהיל במסווה של ברירת מחדל אשר עלול להביא על העיר חיפה כישלון טוטאלי. אני חי את השטח ואת תושבי נווה שאנן שהיא השכונה הגדולה בחיפה ובישראל! שכונה שהיתה חצר אחורית בתקופתו של יהב, כאשר בעבודה קשה כיו"ר ועד השכונה במשך 4.5 שנים, הצלחנו למתג אותה כחצר קדמית בכל הפרמטרים בעבודה סביב השעון לרווחת התושבים. מה שיונה יהב לא עשה עבור עבורנו בעבר, הוא בטח לא יעשה בעתיד. נווה שאנן ושכונות החוף שוות לא פחות מרכס הכרמל ומשכונת דניה". עוד הוסיף שטרית: "זו ההזדמנות האחרונה שלנו להפסיק להיות שקופים בעיר. דוד עציוני מגיע עם רעב גדול להוביל את העיר קדימה ולהעלות לסדר יום הציבורי בראש ובראשונה את צרכי התושבים כולם ללא הבדל. אנחנו נעשה ככל שביכולתנו לעזור לדוד להצליח לקחת את העיר לעתיד טוב יותר".

נושאים קשורים: נווה שאנן, בחירות בחיפה, דוד עציוני, בחירות לראשיות המקומיות


תגובה אחת על “יעקב שטרית, יו"ר סיעת "התושב במרכז" יתמוך בעציוני”

  1. קודם כל, בשעה טובה ובדרך צלחה לשניכם.
    החייפאים זכו לנציג איכפתי מאד שדואג לרווחתם בכל שעה ובכל מצב. זהו יעקב שטרית, ה-יו"ר שעשה רבות למען נו"ש ושכונות אחרות. בטוחני שה"ה שטרית ועציוני יעשו יחדיו את כל מה שכל המועמדים האחרים תכננו לעשות, ולמעלה מזה. שני צעירים נמרצים שבטוחני שעם שתה"פ ביניהם, רק אנו התושבים נרוויח, וחיפה העיר שהיתה היפה ביותר, תשוב ותהיה כזו ותשגשג כבעבר. הצלחתכם – הצלחתנו !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *