בורובסקי יתמוך בעציוני בסיבוב השני בבחירות בחיפה

5 ימים לפני הסיבוב השני, הודיע עו"ד יעקב בורובסקי וסיעת "מחוברים לחיפה וקריית חיים", כי יתמכו בדוד עציוני לקראת הסיבוב השני בעיר. בורובסקי:"לא יכולתי להרשות לעיר חיפה לחזור לאחור". גם סיגל ציוני, מסיעתה של עינת קליש "חיים בחיפה", הודיעה על תמיכה בעציוני.

| עודכן: מרץ 5, 2024

יעב בורובסקי ודוד עציוני.קרדיט:מטה עציוני

ניצב בדימוס יעקב בורובסקי, אחד המועמדים הבולטים בבחירות בחיפה ומי שסיים במקום השלישי בבחירות והמועמד היחיד בסיבוב הראשון שקיבל אחוז דו-ספרתי (%11.7) למעט דוד עציוני ויהב שעלו לסיבוב הבחירות השני שיתקיים ביום א' הקרוב, ה-10.3, מצטרף לדוד עציוני שכבר זוכה לתמיכה של יו"ר תקווה חדשה והשר גדעון סער ויו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן.

דוד עציוני: "אני שמח ומברך על הצטרפותו ותמיכתו של ניצב בדימוס, יעקב בורובסקי לשעבר מפקד המחוז הצפוני ומפקד תחנות חיפה וזבולון ובעל רקע עשיר בתפקידים בכירים נוספים בתחום הביטחוני. בתקופה המאתגרת שבה מצויה כיום מדינת ישראל והאיום המוחשי בנוגע לפתיחת מלחמה מצפון על העיר חיפה, יעקב יתרום מניסיונו הרב ויהיה דומיננטי בהיערכות ובמוכנות של העיר חיפה למלחמה".

עוד אמר עציוני: "הקמת הקואליציה בראשותי תהיה רחבה ומגוונת, בעלת ניסיון, אחריות ודינאמיות. הנהגה שלא סוחבת על גבה פוליטיקה ישנה וכשלונות. הנהגה אמיתית עם מעוף ושילוב מתבקש של צעירים וותיקים. שילוב שיביא איתו רוח חדשה ותקווה לעיר חיפה".

"הצטרפותו של יעקב ממשיכה את המומנטום החיובי בעיר ומעמידה אותנו בעמדת הובלה כגוש הגדול בעיר יחד עם כלל החיבורים, התמיכות והשותפים שלנו מתחילת הדרך. שותפים לעשייה חדשה אמיתית. אני משוכנע שיחד עם חבריי הקואליציה המתגבשת בראשותי, אנהיג את העיר לעידן חדש".

ניצב בדימוס, יעקב בורובסקי: "קיימתי מספר פגישות עם דוד עציוני והגעתי למסקנה שתושבי חיפה ראויים לעידן חדש! לא יכולתי להרשות לעיר חיפה לחזור לאחור ולכן החלטתי להצטרף ולתמוך בדוד עציוני שיוכל להוביל לעידן חדש של צמיחה והתפתחות. אני אפעיל לסייע לו בכך מנסיוני העשיר. אני מאחל לדוד הצלחה רבה. הצלחתו כראש העיר הבא של חיפה, תהיה הצלחתם של התושבים".

קרדיט:מטה עציוני.

גם סיגל ציוני, מחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה בקדנציה החולפת, הודיעה על תמיכתה בדוד עציוני בסיבוב השני. ציוני, הוצבה במקום השני ב"סיעתה"חיים בחיפה", סיעתה של ראש העיר היוצאת עינת קליש רותם, אך הסיעה לא השיגה את מספר הקולות הדרוש ונותרה מחוץ למועצת העיר.

ציוני: "הצטרפתי למטה עציוני כדי לסייע לבחירתו לראשות העיר. בהינתן שהבחירה היא בין שני מועמדים, צריך לגלות אחריות ולהסתכל קדימה. אין לנו חיפה אחרת, והבחירות הפעם הן גורליות ומשמעותיות מתמיד. זאת ההזדמנות האחרונה להציל את הבית שלנו. הבחירה בעציוני היא צו השעה – עיר בסיכון מול עיר עם סיכוי ותקווה. עציוני מביא עמו רעננות ויכולת לחבר, לגייס שותפויות, לקדם את העיר ולמנף אותה כדי שחיפה תוכל להיות הבית של כולנו, עיר צעירה, תוססת, בריאה ורלוונטית".

עציוני וציוני. קרדיט:מטה עציוני.

נושאים קשורים: יעקב בורובסקי, בחירות בחיפה, דוד עציוני


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *