מעבדה חדשה ושירות מתקדם לפיריון ב"כרמל"

בהשקעה של מאות אלפי ש"ח ולאחר עבודת שיפוץ ושדרוג גדולה, נגזר בשעה טובה סרט הכניסה למערך המעבדות המשודרגות של יחידת הפיריון וה-IVF של ביה"ח כרמל. המעבדות החדשות והמתקדמות יאפשרו לצוות המקצועי של היחידה לטפל ביותר מטופלות באיכות, במהירות ובזמינות גבוהים יותר.

| עודכן: ינואר 10, 2024

פרופ' גליה אורון והנהלת ביה"ח בגזירת הסרט. קרדיט – צילום:אלי דדון.

יחידת ה IVF והפיריון של ביה"ח כרמל, היא מרכז מצוינות מוביל בצפון ומאז הקמתה נולדו בה מעל 4,000 ילדים מטיפולים ביחידה. מטרת היחידה הינה מתן שרות לזוגות הסובלים מהפרעת פריון ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בכל אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. היחידה הציבה לעצמה חזון ושליחות, יעדים ומטרות, המעמידים אותה כמרכז מצוינות וכיחידה מובילה בשירות למטופלים.
​​​​​​​​​​​
את הסרט הצהוב לפתיחת המעבדה החדשה, הקדישה מנהלת היחידה פרופ' גליה אורון, לכבודם של החטופים השבויים בעזה שליבנו איתם. את הסרט למעבדה החדשה והמתקדמת, התכבד לגזור המנהל האדמיניסטרטיבי של ביה"ח, דורי בז'רנו, שניהל והרים את הפרויקט המורכב במסירות ובהצלחה, יחד ובסיוע מחלקת הנדסה וצוותי האחזקה המוכשרים של ביה"ח.

פרופ' גליה אורון, מנהלת היחידה : " חברי כל קופות החולים ללא הגבלה, מוזמנים ומוזמנות לקבל את השירות המתקדם ביותר בכרמל כולל בחירת רופא אישי , אנחנו כאן בשבילכם ".


​​​​​​​​​​​​​.
במהלך האירוע עדכנה פרופ' אורון, כי המעבדות המשודרגות החדשות יאפשרו לכל המבקשות טיפול באזור הצפון, טיפול במספר גדול יותר של מטופלות עם ציוד חדשני ומתקדם באיכות בזמינות וברמה הגבוה ביותר.
"אנו מודעים לאחריות המקצועית והאישית הגבוהה הנדרשת מכל אחד מאתנו כפרט ומהיחידה כצוות. אנו מאמינים ויודעים עד כמה חשובים היחס והתמיכה האנושיים לכל אחד ממטופלינו". אמרה פרופ' אורון.

פרופ' גליה אורון. קרדיט – צילום:אלי דדון.


היחידה בכרמל, מציעה מגוון טיפולי פריון ו (Assisted Reproductive Technologies) ART ומעבר בין הטיפולים עם אותם רופאים וללא ביורוקרטיה. טיפולי IVF בכרמל, מוצעים לחברים בכל קופות החולים וכעת גם מציעים ביחידה בכרמל את מודל בחירת רופא אישי שמשיקים בביה"ח בעידוד משרד הבריאות. מנהל ביה"ח, ד"ר אבי גולדברג, ברך באירוע ואמר כי יחידת ה IVF של כרמל, היא יחידה איכותית ומובילה והיא מביאה גם בימים קשים אלו, אור של שמחה וחיוכים של אושר לבית החולים.


יחידת ה IVF של כרמל, מציעה מגוון רחב ביותר של שירותים ואפשרויות בתחום הפיריון ביניהם: מעקב ביוץ והשראת ביוץ תחת ניטור צמוד, אולטרסאונד אגן ומעקב זקיקים, הזרעה תוך רחמית(IUI), טיפולי הפריה חוץ-גופית, הקפאת ביציות בזיגוג (Vitrification) לשימור פריון סוציאלי בתשלום, הקפאת ביציות, עוברים וקטעי שחלה לפני טיפולי כימותרפיה והקרנות, מיקרו מניפולציה–הזרקת הזרע לתוך הביצית בטיפולי ההפריה, הקפאת עוברים הפשרת והחדרת עוברים מוקפאים,שימוש בלייזר להנצת העובר והשרשתו ברחם(Laser Assisted Hatching), בנק זרע המספק שרות גם ליחידות פוריות אחרות בצפון ועומד בקריטריונים ותחת פיקוח של משרד הבריאות, ניתוח וביופסיה מהאשך, הקפאת זרע לצורך גיבוי ולפני טיפול כימותרפי ועוד מגוון רחב של טיפולים ושירותים מתקדמים.

באירוע חנוכת המעבדה, מנהלת היחידה פרופ' אורון, הודתה לכל העוסקים במלאכה על הביצוע המהיר והמוצלח והודתה לכל העובדים המסורים של היחידה, הרופאים, צוות הסיעוד, האמבריולוגיות, העוס"ית, צוות המזכירות ולכל השותפים לדרך. פרופ' אורון עדכנה את המשתתפים בטקס כי המעבדה החדשה כבר מביאה תוצאות והיא כבר הצליחה להביא מספר הריונות חדשים ומוצלחים.

פרופ' אורון וצוות המעבדה. קרדיט – צילום:אלי דדון.

נושאים קשורים: בית חולים כרמל, פיריון


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *