ביה"ח כרמל אירח את שוק האיכרים של העוטף והצפון

אחרי שהצוותים המסורים ירדו לאילת ולים המלח כדי לסייע למפונים הרבים, ומחלקות שלמות על מנהליהם ועובדיהם יצאו לסייע בקטיף במשקים החקלאיים, אירח השבוע ביה"ח כרמל גם את שוק האיכרים של העוטף והצפון במטרה לסייע לתושבים ולעסקים בעוטף ובצפון.

| עודכן: דצמבר 10, 2023

עובדי כרמל רוכשים ותומכים בתושבי העוטף והצפון. קרדיט צילום – אלי דדון וירון חזן.

כבר תקופה ארוכה מאז פרוץ המלחמה שצוותי בית החולים כרמל, לא מפסיקים להתנדב ולתמוך בכל דרך אפשרית בתושבי העוטף ותושבי הצפון.

על היוזמה המבורכת חתומים ועד העובדים ומחלקת משאבי אנוש, שארגנו שוק איכרים עשיר ומגוון ממנו נהנו כל העובדים והמבקרים. בשוק נפרסו דוכנים צבעוניים של מיטב התוצרת של יישובי העוטף והצפון. היו שם דוכני שמן זית וגבינות מיוחדות, שתילים ועציצים מוריקים, דוכנים מיוחדים של יינות ודבש וכמובן דוכני פירות וירקות טריים טריים ועוד ועוד.


עובדים רבים מצוות ביה"ח, קנו מכל טוב היריד וסיפרו כי הם מרגישים שותפים באמצעות הקניה, בתמיכה בתושבים היקרים של העוטף והצפון, הנמצאים כיום בתקופה קשה.
אירנה ברייב, יו"ר ועד העובדים בכרמל אמרה: "אני שמחה שבשעה טובה קיימנו את שוק האיכרים בהצלחה, אני מודה לכל מי ששיתף פעולה להצלחת הפרויקט אני בטוחה שיחד נמשיך להרים יוזמות ופרויקטים חדשים לטובת תושבי העוטף והצפון ומכל הלב של כרמל".

קרדיט צילום – אלי דדון וירון חזן
קרדיט צילום – אלי דדון וירון חזן
קרדיט צילום – אלי דדון וירון חזן

נושאים קשורים: בית חולים כרמל, מפונים, שוקאיכריםעוטףצפון


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות