שר התקשורת בפתיחת מטה הבחירות של הליכוד בקריית חיים

שלמה קרעי שר התקשורת, חנך את פתיחת המטה בקביעת מזוזה ושמע על הצורך בהתחדשות ושינוי משמעותי בעיר. הנוכחים סיפרו לשר כי הם מאמינים שיניב בן שושן וחברי הרשימה למועצת העיר, יביאו בשורה אמיתית לתושבי העיר ובמיוחד לקרית חיים.

| עודכן: ספטמבר 5, 2023

שלמה קרעי ופעילי הליכוד בקריית חיים. קרדיט לתמונה: מטה הליכוד בחיפה אלבום פרטי

שר התקשורת ד"ר שלמה קרעי, הגיע לקריית חיים, לטקס פתיחת מטה רשימת הליכוד למועצת העיר חיפה בראשות יניב בן שושן, כשברשימה חברים גם אלי בן דיין, שלמה עם שלם, משה אלברט, מיקי בן יצחק, חנה בן זקן, גבי וורקו ופעילים מרכזיים בחיפה: אבי ג'מאל ראש המטה של השר דיכטר, רמי לוי סגן ראש העיר לשעבר, לאון בן מרגי, ילנה כץ וחברים נוספים. השר נפגש עם חברי הרשימה, מתנדבי המטה ותושבי העיר.

שר התקשורת שלמה קרעי:
"הייתה לי הזכות לקבוע מזוזה, בפתיחת מטה הליכוד בעיר בראשות יניב בן שושן וחברים נוספים. גם הניסיונות של קומץ מפגינים לחבל ולהפריע לאירוע, לא הצליחו לכבות את האנרגיות והמרץ שבתוך המטה. אני מאמין ביכולות של יניב בן שושן, אלי בן דיין, חנה בן זקן, וכל החברים הטובים, להוביל את הליכוד אל עבר מועצת העיר, ולהצעיד את התחדשותה והתפתחותה של העיר חיפה".

אלי בן דיין, מס' 2 ברשימת הליכוד וחבר מועצת העיר חיפה אמר:
״שמחנו לפתוח את מטה הבחירות של הליכוד בקריית חיים, במעמד שר התקשורת חה״כ משה קרעי ולקבוע מזוזה במקום, שתתן לנו שמירה, ברכה שלמה והצלחה במסע הבחירות שלנו. ארבעה מועמדים ברשימתנו הם תושבי קריית חיים, הם פעילים בקריית חיים, נושמים את קריית חיים ורוצים בהצלחתה. הם ימשיכו לסייע וביתר שאת, לכל תושבי קריית חיים ולשפר את איכות חייהם. הקרייה זקוקה להתחדשות ואנו נשקיע גם בחינוך, תשתיות, תרבות ורווחה וגם ביישום מהיר של פרויקטים של פינוי בינוי, כדי ליצור התחדשות עירונית בסביבה שכל כך זקוקה לה. בהצלחה לשאר חברי הרשימה מקרית חיים: מיקי בן יצחק עו״ד, חנה בן זקן וגבי וורקו. תודה לכבוד השר קרעי, לפעילים וכמובן לכל התומכים שלנו שהגיעו לחנוך את המטה החדש, למרות קומץ מפגינים משועממים שניסו להפריע. בהצלחה לקריית חיים. מחזירים את הכוח לקריית חיים.״

קרדיט לתמונה: מטה הליכוד בחיפה אלבום פרטי

נושאים קשורים: קריית חיים, בחירות בחיפה, הליכוד


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *