בן שושן עולה למתקפה נגד עידו: "שמשון בגד בחברי הליכוד בחיפה והפר את התחייבותו לבוחרים".

יו"ר סיעת הליכוד הנבחר, בתגובה לישיבת ההזדהות אתמול במועצת העיר חיפה ועריקתו של שמשון עידו, היו"ר היוצא, לרשימת בורובסקי.

| עודכן: אוגוסט 22, 2023


השנה חודש אוגוסט חם ביותר ולא רק בגלל מזג האוויר, כשגם במחנה הליכוד בחיפה לא רגוע. לאחר שהפסיד בבחירות לראש הרשימה, החליט שמשון עידו בצעד מאוד מפתיע לעזוב למחנה של יעקב בורובסקי והשאיר לא מעט תומכים המומים ופגועים.

יניב בן שושן, שניצח את עידו בבחירות, לא נשאר אדיש לעריקה והגיב: "שמשון בגד בחברי הליכוד בחיפה והפר את התחייבותו לבוחרים. עצוב לראות איך שמשון עידו, שהיה 40 שנה בליכוד, מוכר את ערכיו בשביל כיסא אצל בורובסקי. אותו בורובסקי, שמשמש בובה על חוט של יעקב פיינגולד, שידוע בהיותו מתנגד לשלטון נתניהו ותומך נלהב במחאות נגד הרפורמה. שמשון בגד בחברי הליכוד בחיפה והפר את התחייבותו לבוחרים ולתנועה לפיה הוא יזדהה כתומך בסיעת הליכוד בלבד, ולא ירוץ ברשימה עצמאית. המשמעות של הזדהות עם בורבסקי, היא העברת תקציב של כ-530 אלף ש"ח מקמפיין הבחירות של הליכוד לכיסו של בורובסקי. ההצבעה של עידו היום, היא הכנת הקרקע לריצה תחת בורובסקי ונגד הליכוד. אנשי הליכוד לא יסלחו לו על כך ובוודאי שלא ישארו אדישים לכך.״

נושאים קשורים: יעקב בורובסקי, בחירות לראשיות המקומיות, הליכוד, יניב בן שושן


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *