אירוע ייחודי בכיכר החטופים: חוויית VR הממחישה את השבי

העיר חיפה תארח השבוע אירוע ייחודי ומרגש שמטרתו להעלות את המודעות לחוויית השבי והחטיפה מנקודת מבטם של החטופים. באירוע יוצגו "המשקפיים של שלומי", משקפי מציאות מדומה (VR) המציעים חוויית 3D ו-360 מעלות הממחישה את מסיבת הנובה, החטיפה, והשבי מעיני חטוף. המשתתפים יקבלו הזדמנות יוצאת דופן להיכנס לנעליו של חטוף ולחוות באופן בלתי אמצעי את הרגשות, המראות והקולות שחווה במהלך האירועים הדרמטיים.

| עודכן: מאי 20, 2024

מטה החטופים חיפה. קרדיט:צרי אדמוני

מטה החטופים חיפה מזמין את הציבור הרחב להשתתף בעצרת שתתקיים בכיכר החטופים במרכז הכרמל. האירוע יתחיל בשעה 18:30 ויכלול נאומים, סיפורים אישיים והדגמות של המשקפיים. מדובר באירוע מרגש ובעל משמעות רבה, אשר נועד לחבר בין הקהילה וליצור הבנה עמוקה יותר של החוויות הקשות שעוברים החטופים ובני משפחותיהם.

"המשקפיים של שלומי" שנקראות על שמו של החטוף "שלומי זיו", שאבטח את מסיבת הNOVA ונחטף לעזה, הן משקפות VR המדמות את חווית מסיבת הנובה, את החטיפה, והשהות בשבי, בטכנולוגיית 360 ותלת מימד מעיני חטוף. המשקפות מיועדות להגיע למנהיגי העולם ולגופים הומניטריים כמו האו״ם והצלב האדום, במטרה לספק הדמיה אשר תמחיש את מצב החטופים בצורת חוויה רגשית וגופנית, אשר עוצמתה תוכל להשפיע על קבלת ההחלטות שלהם.

הציבור הרחב מוזמן להשתתף בעצרת ולחוות את החוויה החזקה והייחודית של "המשקפיים של שלומי". זוהי הזדמנות נדירה להיכנס לנעליו של חטוף, להבין את הקשיים והמאבקים ולחזק את התמיכה והסולידריות עם החטופים ומשפחותיהם.

האירוע, אשר מתקיים ביוזמת מטה החטופים חיפה, ייערך ביום חמישי, ה-23 במאי, בשעה 18:30 בכיכר החטופים, שדרות הנשיא 119.


נושאים קשורים: מרכז הכרמל, חטופים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *