"בתחושה של שליחות אדירה,חזרתי לתפקיד חיי"

בדברים אלו פתח ראש העיר חיפה יונה יהב, את נאומו במועצת העיר ה-16, אשר התכנסה הערב (ד) לישיבת עבודה ראשונה באולם המועצה, שהיה גדוש באורחים ובני משפחות נרגשים של חברי המועצה.

| עודכן: אפריל 3, 2024

ברכה סלע מעניקה את מפתח העיר לראש העיר יונה יהב. צילום:ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ראש העיר, אשר פתח את דבריו בהתחייבות לפעול למען השבת החטופים, הוסיף ואמר: "נבחרנו לשרת! האתגרים העומדים בפנינו רבים ומגוונים, אך בעבודה משותפת, יצירתית וחדשנית, נתגבר עליהם ונביא את חיפה למקום בו היא ראויה להיות. אני קורא לכם חברי המועצה להפגין יוזמה, להביא רעיונות חדשים ולפעול בנחישות ובמרץ. אשמח לראות את הקואליציה העירונית מתרחבת ופועלת יחד למען תושבי העיר. יחד, נוכל לאפשר לעיר שלנו להגשים את הפוטצניאל העצום שלה ולמצב אותה כעיר המובילה בישראל. יחד, נעשה את חיפה עיר של תקווה! עיר של הזדמנויות! עיר של עתיד".

לאחר הצהרת חברי מועצת העיר "לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותם במועצה", אישרה המועצה את מינויים של ממלאי מקום ראש העיר וסגניו:

אביהו האן, סגן ומ"מ ראשון לרה"ע ויו"ר איגוד ערים לאיכות הסביבה. כמו כן הואצלו להאן סמכויות רה"ע בנושא איכות הסביבה ושכונות.

סופי נקש, סגנית ומ"מ שניה לרה"ע, יו"ר ועדת הכספים ויו"ר ועדת המשנה לתמיכות. כמו כן הואצלו לנקש סמכויות רה"ע בנושאי כספים.

שרית גולן שטיינברג, סגנית רה"ע, יו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה, מ"מ חבר הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, מ"מ חבר הועדה המשותפת מתחם בז"ן, ומ"מ רה"ע במועצה הארצית לתכנון ובנייה. כמו כן הואצלו לעו"ד שרית גולן שטיינברג סמכויות רה"ע בנושאי תכנון ובנייה.

יוסי שלום, סגן רה"ע כמו כן הואצלו לשלום סמכויות רה"ע בנושא תרבות, צעירים, ים ושייט.

ישראל סביון, סגן רה"ע בחצי הקדנציה הראשונה. כמו כן הואצלו לסביון סמכויות רה"ע בנושא גמלאים.

בסיום הישיבה אישרה מועצת העיר את מינויים של עוזרי ראש העיר וסגניו, ובחרה בחברי הועדות והתאגידים העירוניים.

לישיבת המועצה קדמה קבלת פנים חגיגית לחברי מועצת העיר ולבני משפחותיהם. בקבלת הפנים הוקם דוכן של המטה החיפאי להשבת החטופים, בו התבקשו חברי המועצה לפעול ככל יכולתם "להנכחת כלל חטופי ה – 7.10 במרחב הציבורי החיפאי עד אשר ישובו לביתם".

יונה יהב וסגני. קרדיט:ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

נושאים קשורים: יונה יהב, חטופים, מועצת העיר


תגובה אחת על “"בתחושה של שליחות אדירה,חזרתי לתפקיד חיי"”

  1. 15 שנה הוא לא הצליח למצב את חיפה, אז עכשיו הוא חולם / הוזה הזיות/ חי בללה לנד.
    עיר עם 300 אלף תושבים עם 5 סגני ראש עיר , על חשבון התושבים.
    רצה למנות סגן ראש עיר , תומך שאהידים, מחבל בפוטנציה, וחולם על למצב את העיר.
    אכלנו אותה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *