היסטוריה במכבי חיפה כרמל: אולם התעמלות חדש יוקם

בזכות המהלך ההיסטורי של האגודה הירוקה, תעשה פניה לשר הספורט בבקשה לשדרוג הענף בצפון. מנכ"ל האגודה שווץ: "צעד גדול שישמש כלי נוסף להשגת המטרות. המטרה לייצב את האולם כמקום מקצועי ומתקדם הכולל מתקנים חדישים.

| עודכן: יוני 3, 2024

רועי שווץ, אווה בינימין (מנהלת חשבונות) ואבי אלמליח. צילום: מכבי חיפה כרמל.

היסטוריה נרשמה אתמול (ראשון) במכבי חיפה כרמל כאשר האגודה הודיע על הקמת אולם התעמלות חדש, מאובזר ורחב ידיים לטובת פעילות מחלקת התעמלות המכשירים של האגודה. האולם שגודלו כ700 מטר ישמש את האגודה בלבד. המטרה היא כי כבר בחודש יוני תחל הפעילות באולם שתוקדש למחנה אימונים -קיץ. יש לציין שלאגודה אולם נוסף בבית ספר עירוני ה' ומעכשיו ישמשו במקביל שני האולמות לטובת המחלקה.

בפגישה בין יוזם המהלך, מנכ"ל מכבי חיפה כרמל רועי שווץ לאבי אלמליח, מנהל נכסים ברשת פתאל ומנכ"ל המלון שמעון אזולאי, סוכם כי האגודה תשכור בעלות חודשית של עשרות אלפי שקלים את האולם בבית המלון לאונרדו פלאזה חיפה, ובו ימוקמו מכשירי ואביזרי ההתעמלות .

באיגוד מיהרו לברך על המהלך והודיעו כי בעקבות היוזמה המשמעותיתה תעשה פניה לשר הספורט, מיקי זוהר לטובת שדרוג הענף בצפון ."אין יותר שמח ממני בעולם. ננסה לרתום את השר ואת ראש העיר יונה יהב, על מנת להקים אולם גדול יותר מהאולם המדובר במלון. בירכתי את שווץ והבטחתי לו שאפעל כמו בולדוזר לטובת אולם מכשירים גדול ומשודרג בצפון" אמר ,יו"ר האיגוד, אבי שגיא .


מנכ"ל מכבי חיפה כרמל, שווץ: "מדובר בצעד גדול. צעד שישמש כלי נוסף להשגת המטרות. המטרה לייצב את האולם כמקום מקצועי ומתקדם הכולל מתקנים חדישים. אנו ממשיכים להתמיד בהשגת היעדים לטובת ההתקדמות של הספורטאים באגודה ובעיר".


עוד ציין שווץ:"במקביל ולאחר שיחות עם נציגי העירייה אני מקווה ומאמין שבהמשך יוקם אולם רב תכליתי לענפי ההתעמלות בעיר לטובת אלפי החיפאים המשתתפים בענף".

נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל, התעמלות מכשירים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *