"גוטווירט, הטכניון ו-PTC בשיתוף פעולה במחקר ופיתוח"

נציגי הקרן הפילנטרופית גוטווירט ובכירים מהטכניון ביקרו במרכז המחקר והפיתוח של חברת התוכנה PTC, שממוקמת בפארק גוטווירט בקמפוס הטכניון.

| עודכן: אפריל 17, 2024

ביקור בPTC.קרדיט:דוברות PTC

במפגש מרכזי בין נציגי הקרן הפילנטרופית גוטווירט, הטכניון, וחברת PTC, נחתם הסכם שיתוף פעולה חשוב המבטיח להביא את עולם התעשייה והאקדמיה לשוליים חדשים של יצירתיות וחדשנות. המרכז החדש למחקר ופיתוח של חברת PTC, הממוקם בפארק גוטווירט בקמפוס הטכניון, משקף את השילוב הייחודי של הידע האקדמי עם הידע התעשייתי.

בפגישה השתתפו מוטי זינגר, יו"ר קרן גוטווירט, קרן אלמגור מהטכניון, ובכירי חברת PTC, כולם עם מטרה משותפת – לקדם חדשנות טכנולוגית וליצור גשרים בין העולם האקדמי לענף התעשייה.

לצד הפיתוח המקצועי, השיתוף יעסוק גם בתחומי ההוראה וההשקעה בתלמידים ותלמידות, על מנת לגרום לצמיחה ולפיתוח דור המומחים הבא בתחום הטכנולוגיה. כל זאת, במטרה להבטיח שיתוף פעולה ארוך טווח שישפר את יכולות החדשנות והיציבות של החברות הישראליות בתחום הטכנולוגיה המתקדמת.

ד"ר רונן בן חורין , סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת PTC ועמית מחקר בטכניון מוסר: "בכל העולם מכירים בחשיבות שיתוף הפעולה בין האקדמיה והתעשייה ואני גאה על כך שאנחנו מיישמים את המודל הזה הלכה למעשה כאן בחיפה על מנת לבנות אקוסיסטם חדש שיקדם מחקר משותף בקמפוס. במסגרת הביקור החשוב, הצגנו בפני יו"ר הקרן ובכירי הטכניון את מרכז המחקר שלנו, שמשמש כמרכז המחקר הראשי של החברה העולמית. הטכנולוגיות אותן אנחנו מפתחים כאן, משמשות חברות ייצור וטכנולוגיה מהגדולות בעולם ובהן טויוטא, BMW, סקודה, קרלסברג, אינטל, פיליפס, איירבס, היטאצ'י, וולט -דיסני, C&A, דל ועוד."

פרופ' ליהי צלניק מנור, המִשְׁנָה לנשיא הטכניון לחדשנות ולקשרי תעשייה, אמרה כי "הטכניון משקיע רבות בטיפוח שותפויות עם תעשייה במגוון ערוצים כגון מחקר משותף, תעסוקה וחשיבה אסטרטגית.  אני גאה להיות חלק ממוסד המשקיע משאבים רבים כדי שפריצות הדרך המחקריות לא יישארו בגבולות האקדמיה אלא ישפיעו לטובה על הסקטור התעשייתי וכך על החברה בכללותה."

קרדיט:דוברות PTC

נושאים קשורים: טכניון, מחקר ישראלי, אקדמיה


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות