מבצע חסר תקדים ב"כרמל" למען נשים בהריון מהדרום

כבר שלושה שבועות, שנשים הריוניות שפונו מהדרום לאזור הצפון בגלל הלחימה, אינן נמצאות בטיפול ובמעקב רפואי חשוב וקריטי לקראת הלידה. כדי לעזור לנשים שבמצוקה, חברו במבצע מרגש ביה"ח כרמל והנהלת הסיעוד במחוז חיפה של כללית, שהביאו בדקו וטיפלו בנשות הדרום באהבה גדולה . ד"ר ראובן קידר, מנהל חדרי הלידה בכרמל: "אנחנו כאן בשביל כל הנשים כדי לתת לכולן תחושה של בית ואת הטיפול והמעקב הטובים ביותר".

| עודכן: נובמבר 1, 2023

ד"ר קידר, במפגש עם הנשים ההריוניות. קרדיט צילום – דוברות ביה"ח כרמל

בי"ח כרמל ומחוז חיפה וג"מ של כללית, מאחדים כוחות לטובת מפונות הדרום. במבצע חסר תקדים ותוך שיתוף פעולה מרגש בין רכזת סיעוד נשים בקהילה, הגב' טל שטקלמכר קידר ובין צוותי מיילדות כרמל, הוזמנו ונלקחו לטיפול ומעקב במחלקת נשים בכרמל, קבוצה גדולה של נשים הריוניות, בנות הקהילה האתיופית מהדרום.


הנשים, שפונו מיד עם פרוץ המלחמה מאזורי הלחימה ביישובי העוטף והדרום, הועברו למושב ניר עציון, שקלט אותם. מנהלת הסיעוד במחלקה להיריון בסיכון בכרמל, האחות מירי יהלום, שהיא במקרה גם תושבת המושב מעדכנת, כי הנשים הוזמנו לביצוע מרוכז של מעקב הריון שוטף, חיסונים, הערכה סונוגרפית, בדיקת רופא מומחה וכל מה שידרש להן.


מנהלת סיעוד ותחום בריאות האישה במחוז חיפה של כללית, האחות טל שטקלמכר קידר אומרת כי ,"היה מרגש ,פורה ומאוד חשוב. אני מרגישה שעשינו משהו טוב, והייתה תחושה של חוזק ועוצמה".


ליוזמת והצלחת הפרויקט המרגש, שותפים הנהלת מחוז חיפה של כללית, ד"ר ראובן קידר, ד"ר מאיה גרובר, ד"ר אלי גוטרמן, ד"ר ברכי כהן, מפקחת החטיבה המיילדותית בכרמל האחות סופיה גימפלסון ,עדנה גנט, חנאן סנאעללה מנהלת הסיעוד מירי יהלום, ועוד רבים וטובים שטיפלו באהבה וחמלה גדולה בכל הנשים.

הנשים ההריוניות מקבלות טיפול במחלקת נשים בכרמל.קרדיט צילום – דוברות ביה"ח כרמל

נושאים קשורים: כללית, בית חולים כרמל


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות