יצירת שלווה בתוך ביתנו

בזמנים קשים וכואבים אלה, יצירת מקומות מרגיעים ושלווים בתוך ביתנו, הפכה להיבט חיוני בשמירה על רווחה נפשית. כמעצבת פנים, אני מאמינה שטיפוח רגיעה באמצעות בחירות עיצוביות נכונות יכול להקל משמעותית על מתח וחרדה. במהלך הכאוס של המלחמה, הבתים שלנו צריכים לשמש מקום מפלט, לרגיעה ויצירת שקט נפשי פנימי.

| עודכן: אוקטובר 31, 2023

עיצוב:נילי חמודה(מידג'רני).


הצעד הראשון ביצירת חלל מרגיע הוא לתת עדיפות לאור טבעי ולשלב צבעים עדינים ומרגיעים, גווני אדמה רכים ניטרליים חמים, ירוקים חיוורים וכחולים יכולים לעורר תחושת שלווה. שימוש באלמנטים של הטבע, כמו צמחים או יצירות אמנות בהשראת הטבע, יכול לקדם תחושה של הרמוניה ואיזון.


בנוסף, שילוב של טקסטורות נעימות כמו שטיחי קטיפה, כריות רכות ופרוותיות, יכול לטפח תחושת נוחות ובטחון. בתקופות של אי ודאות, חוויות מישוש יכולות למלא תפקיד חשוב בהרגעת הנפש והגוף. יצירת אזורי הרפיה ייעודיים בתוך הבית, בין אם זה פינת קריאה נעימה או פינת מדיטציה שלווה, יכולה לספק לנו מרחב פרטי להתבוננות פנימית והרהור.

על ידי יישום אסטרטגיות עיצוב אלו, אנו יכולים לבנות מקלטים של שלווה בתוך הבתים שלנו, להציע נחמה והפוגה מהכאוס של העולם שבחוץ. אם הקריאה עוררה בכם שאלות כתבו לי ואשתדל להתייחס אליהן במאמרים הבאים.

[email protected]

נושאים קשורים: עיצוב בתים, עיצוב פנים


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות