עדכון נמל חיפה לשעת חירום

למרות הלחימה בצפון והכוננות הגבוהה באזור, נמל חיפה מנסה לשדר "עסקים כרגיל" והיום (ראשון) פרסם סטטוס לגבי המשך פעילותו. הפרטים בפנים.

| עודכן: אוקטובר 15, 2023

נמל חיפה. צילום: ליאור פתאל

נמל חיפה ממשיך כל העת, לרבות במהלך הסופ"ש, לפעול באופן רציף, על מנת לספק את צרכי המשק, בדגש על יבוא נדרש ובעל עדיפות לצרכי המשק. הפעילות תוגברה למקסימום האפשרי במגבלות ההפעלה וכוח האדם, בכדי לקלוט מטענים מכל הסוגים כולל מטענים שמוסטים מכיוון אשדוד ונפרקים בנמל חיפה. נמל חיפה, קלט ישראלים ששבו לארץ עם אוניית מנו ספנות, ושותף במקביל לפעילות של הוצאת אזרחים זרים מהמדינה. פעילות זו צפויה להמשיך ככל שיידרש. במקביל, נמל חיפה נערך לכל תרחיש בטחוני שעלול להתפתח בימים הבאים בצפון.


מנכ"ל נמל חיפה אודי שרון: "בשבוע האחרון, במהלך כל שעות היממה, עובדי נמל חיפה, עובדים מסביב לשעון על מנת לספק את צרכי המשק הישראלי ונמשיך לעשות זאת בימים הקרובים. אנו שולחים תנחומים לחברינו בכל רחבי המדינה ובעיקר באיזור הדרום, שחווים ימים קשים, מחזקים את עמיתינו בנמלי חיפה ואשדוד, ושולחים תמיכה לכוחות הביטחון, בהם גם רבים מקרב עובדי הנמל ובני משפחותיהם. הנחישות של עמנו תנצח".


יו"ר דירקטוריון נמל חיפה ד״ר רון מלכא: "זו שעה של אחדות וערבות הדדית, והיא מופגנת בימים האחרונים גם בנמל חיפה. ההירתמות של עובדות ועובדי הנמל, מעוררת הערכה ומהווה עדות למחויבות שלנו עבור המדינה ועבור פעילות המשק בישראל. דירקטוריון הנמל וההנהלה, רתומים לסייע לעובדי הנמל ובני משפחותיהם בכל מה שנדרש על מנת לתמוך במאמץ ולאפשר רצף אספקה מלא לתושבי ישראל ולכוחות הביטחון בפרט"".

נושאים קשורים: נמל חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *