סיפורה של דירה פרק ה – מסע השופינג הגדול!

בפרק הקודם דברנו על בחירת ספקים מולם נרצה לעבוד. בפרק זה, נדבר על הרכישות הגדולות לקראת הפרוייקט. איך להתכונן נכון לימי קניות ? כיצד נוודא שלא שכחנו אף פריט? ומה קורה כשהחזון פוגש בלתמים?

| עודכן: ספטמבר 22, 2023

אריחים-בוטנים-אלוני קרדיט:נילי המודה


בשעה טובה, הגענו לרגע שבו אנו הופכים את החזון למציאות. לפני שאנו יוצאים למסע השופינג, חשוב לדעת כיצד לחלק אותו בצורה הטובה ביותר.

ראשית – חומרי גלם: חרסינות, פרקט, כלים סניטרים וכל מה שנדרש לקבלן על מנת להתקדם בפרויקט.

שנית – מכשירי חשמל: אני אישית ממליצה לרכז את הקניה בחנות אחת, להתמקח היטב ולקבל הנחה שווה .

שלישית – ריהוט גדול: ספות, ארונות ,מיטות, שידות וכל מה שיכניס את הקו העיצובים שבחרתם בצורה המיטבית לתוך החלל.

אחרון חביב והכי כיפי – הלבשת הבית! למסע הזה, שתמיד מתקיים בסוף הפרויקט, אני ממליצה להגיע עם מעצבת, לפעמים פריט אחד עושה הבדל ענק. קחו את הזמן, השקיעו בבחירת שטיחים, כריות, אביזרי נוי וכלי מטבח, שיכניסו שמחה ויופי אל הבית. חשוב לא להעמיס בפריטים ולהשקיע את מלוא תשומת הלב בשלב זה. לא בטוחים לגבי פריט? אל תקנו אותו.. תמיד יהיו עוד ממנו בחנות. למרות מבצעי סיילים למיניהם, הקפידו לבחור אביזרים עמידים, מחומרים איכותיים, שלא תצטרכו להחליף כל כמה חודשים.


כיצד נוודא שלא שכחנו אף פריט? – זה הזמן לחזור אחורה לקבוצת הווטצאפ שפתחנו בפרק ג' ולערוך רשימה מסודרת לפי חדרי הבית. אם שכרתם מעצבת, זה הזמן לבקש ממנה לוח השראה לכל חדר, שיכלול בתוכו את כל הפריטים שסיכמתם עליהם. אם לא שכרתם מעצבת, הקפידו לעבור על כל הלינקים ששלחתם בקבוצה, לרכז את הפריטים לפי חנויות ולפי איזורי קניות.


אם הקריאה עוררה בכם שאלות, כיתבו לי ואשתדל להתייחס אליהן במאמרים הבאים.

[email protected]

אריח טראצו – דור וצורי קרדיט:נילי המודה

נושאים קשורים: עיצוב בתים, עיצוב פנים


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות