סיפורה של דירה פרק ג' – כל הקצוות מתחברים

בשבוע שעבר, דיברנו על בחירת אנשי המקצוע ותכנון פריסת הדירה. לאחר שבחרנו את אנשי המקצוע המתאימים והבנו כיצד תראה פריסת הדירה, ניגש לבחירת הקו העיצובי וחומרי הגלם.

| עודכן: ספטמבר 3, 2023


טיפ: במידה ושכרתם מעצבת, לרוב שיהיו לה ספקים מומלצים ואמינים – שווה להתייעץ ואפילו לפתוח קבוצת וואטסאפ משותפת. אם בוואטסאפ עסקינן, אני נוהגת לפתוח שלוש קבוצות עם הלקוחות שלי:
אחת עניינית, בה יכתבו עיקרי הדברים וההחלטות אליהן הגענו (כדי שלא ילכו לאיבוד בהתכתבות הרגילה). השנייה, היא קבוצת דיון ושיח על בעלי המקצוע והתקדמות הפרוייקט והשלישית, היא קבוצת השראה, מקום לזרוק אליו לינקים ותמונות שמדברות אליהם או אלי, סתם כך באמצע היום.


גם במידה ולא שכרתם מעצבת, מומלץ לפתוח קבוצות כאלו לכם ולבן/בת הזוג. קו עיצובי אחיד וברור חשוב מאד בעיצוב דירה, על מנת לייצר אסתטיקה הומוגנית שתיהיה נעימה וברורה. לאחר בחירת הקו העיצובי ניגש לבחירת חומרי הגלם. יש שיחשבו שחומרי הגלם מתחילים באריחים ומסתיימים בכלים סניטריים, אך למעשה לכל פריט שנבחר להכנס לבית, יש משמעות עיצובית החל ממנורה וכלה בקערה. כשאתם ניגשים לבחירת חומרי הגלם, רישמו לכם בצורה מסודרת מה נדרש בכל חלל, הקפידו לחשוב גם על הפרטים הקטנים ביותר, יש להם השפעה רבה על התוצאה הסופית.


טיפ: במידה ושכרתם מעצבת, תוכלו לבקש ממנה ליצור עבורכם הדמייה ממוחשבת ולוחות השראה, שיקלו עליכם בבחירת הפריטים והבנת החזון הכללי.


בשבוע הבא נצא יחד למסע שופינג, בו נלמד יחדיו טיפים חשובים על התנהלות מול ספקים, דגשים בעת
בחירת אביזרי נוי וחומרי גלם.


לסיום, משאירה אתכם עם כמה תמונות השראה שיצרתי, לקווי עיצוב שונים. אם הקריאה עוררה בכם שאלות, כיתבו לי ואשתדל להתייחס אליהן במאמרים הבאים.
[email protected]

קרדיט:נילי המודה.
תכנית הדירה. קרדיט:נילי המודה.
קרדיט:נילי המודה.

נושאים קשורים: עיצוב פנים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *