אלי כהן הכריז על מועמדתו לראשות העיר טירת כרמל

| עודכן: מרץ 29, 2023

צילום: ראובן קפוצ'ינסיקי

סגן ראש עיריית קריית ים לשעבר שעבר לטירת כרמל הודיע בכנס חגיגי במלון "קדם" על מועמדתו לראשות העיר טירת כרמל ועל שותפתו אפרת דוד ששון. בכנס, הציג אלי את תכנית העבודה שלו לטירת כרמל

אלי כהן בכנס: "אני מתכוון להפוך את טירת כרמל לעיר מובילה, עיר של חדשנות, פיתוח והתחדשות, עם מערכת חינוך איכותית ושירות לתושב שמטפל באמת בצרכי התושבים"

ב-31.10 ניגש כולנו לקלפי לבחירות לרשויות המקומיות והערב הודיע אלי כהן על מועמדתו לראשות העיר טירת כרמל ועל שותפתו לדרך, חברת המועצה אפרת דוד ששון.

אלי כהן, בעל רקורד עשיר וקבלות בתחום העשייה הציבורית, מתמודד לראשות עיריית טירת כרמל, כך הוכרז אמש רשמית בכנס שנערך במלון "קדם".

בכנס אמר אלי כהן: "הבחירות הקרובות מעמידות את טירת כרמל בנקודה קריטית. היא יכולה לעבור מבלימה לצמיחה, או חלילה לחזור לאחור. הפער בין המקום שבו אנחנו חיים ובין המקום שבו אנחנו יכולים לחיות הוא עצום. החדשות הטובות הן- זה בר שינוי".

צילום: שחר גל

לכהן יש תכניות מפורטות ויסודיות בכל תחום שבו העיר זקוקה לשינוי ושדרוג ואת עיקרי התכנית שיתף בכנס: "אני מתכוון להפוך את טירת כרמל לעיר מובילה, לעיר שהתושבים שלה נמצאים במרכז העשייה. לעיר חכמה, עיר של חדשנות, פיתוח והתחדשות. עיר עם מערכת חינוך איכותית ועם שירות לתושב שדואג ומטפל באמת בצרכי התושבים".

כחלק מתכנית העבודה שהציג בכנס ההכרזה התחייב כהן להעניק חוג חינם לכל ילד וליצור רצף חינוכי לילדי העיר מלידה ועד האוניברסיטה. "חינוך טוב לא נגמר בכיתה. הגיע הזמן להפוך את טירת כרמל למקום שטוב לגדל בו ילדים" הוסיף כהן.

כמו כן גם בתחום התחבורה הציג אלי כהן תכנית מעמיקה ומפורטת הכוללת טיפול יסודי בתופעת הפקקים על ידי גיבוש תכנית אסטרטגית בשיתוף גורמי ממשל, סלילת צירי תחבורה נוספים בשכונות החדשות וכמובן טיפול מקיף בבעיית החנייה. "הגיע הזמן שנפסיק לבזבז את הזמן שלנו ונצא מהפקקים. בכוונתי להפוך את טירת כרמל לעיר שכייף לחיות ולהתנייד בה". אומר כהן.

אל אלי מצטרפת אפרת דוד ששון, דמות מוכרת היטב ברחבי העיר כפעילה חברתית, מעורבת ואכפתית כבר 16 שנים, אשר מכהנת כחברת מועצת העיר כ-10 שנים. בשנים האחרונות פעלה רבות על מנת לקדם פתרונות ותכניות עבור המשפחות הצעירות והובילה מהפך במערכת החינוך העירונית כאשר הכניסה את החינוך המונטסורי לעיר ודאגה להקמת גני ילדים ובית ספר צומח חדש.

על בחירתו באפרת אמר אלי כהן: "המסירות שלה, הניסיון העשיר שלה ומעל הכל האהבה הגדולה שלה לעיר שלנו, הן הסיבות שמוכיחות לי כי היא האדם המתאים ביותר להיות שותפתי במסע הזה. אני בטוח שיחד נשנה את פני העיר".

אפרת דוד ששון: "אחרי 20 שנה הגיע הזמן לשינוי בטירת כרמל, הגיע הזמן להנהגה חדשה. הנהגה מקצועית, עם חזון ולא פחות חשוב עם יכולות ביצוע. הגיע הזמן לדאוג באמת לצרכי התושבים. אני גאה לאחד כוחות ולחבור לאלי כהן. אני בטוחה שיחד נוביל את טירת כרמל לדרך חדשה".

בחירתה של אפרת לחבור לאלי נבעה מהיותה חברת מועצה כבר עשור ומההבנה כי העיריה אינה פועלת לטובת התושבים, אינה מביאה תכניות חדשניות ואינה בעלת חזון. "לאלי יכולות מקצועיות רבות, ניסיון ניהולי עשיר ועשייה פורה ומוכחת. אך מעל הכל, אלי הוא איש של אנשים. איש ישר וערכי. אני בטוחה כי הוא ידע להוביל את טירת כרמל קדימה".

הכרזתו של אלי כהן התקבלה בחום רב ובתשואות מכל הנוכחים והוא גילה להם כי בכל מקום אליו הוא מגיע בעיר הוא חש עטוף באהבה ובתמיכה של תושבים ועוברי אורח, שדוחקים בו להכריז על מועמדותו לראשות העיר.

"אני חש את הצורך האמיתי של התושבים בשינוי ואני מרגיש שהשטח צמא לחזון שלי שיש בו בשורה של ממש לתושבי טירת כרמל", אמר אלי כהן.

אלי כהן וסגניתו אפרת דוד ששון צילום: שחר גל

נושאים קשורים: טירת כרמל


10 תגובות על “אלי כהן הכריז על מועמדתו לראשות העיר טירת כרמל”

  1. שלום לכהן מהכהן. בוודאי אברכך. אשמח לארח אותך ואת אפרת על כוס קפה. (אפרת מכירה את הבית)

  2. מקווה שהעיר תהיה הקדמת הבמה עם כמות הרבה של אזרחים צעירים שרוצים עיר תרבותית , היכל תרבות, מרכזי ספור ט, בילוי, מרחבים ציבוריים ומקומות אטרקטיביים לשעות הפנאי

  3. בהצלחה תפרסמו איפה אתם נבוא לשמוע צריך רענון בטירת כרמל

  4. לא יודעת מה להגיד.עברתי מקרית גת לטירת כרמל עם הבטחות והבטחות…ובסוף נישאר הבטחות…שנית בלי לזלזל וכןןן אני מאוד פעילה בבחירות .ושיכנועים וקלפיות אבלמה עם דוד שחר???הוא היחיד שעזר לי כשהבית שלי קרס ואריה טל הבטיח לטפל ונעלם.ודוד שחר באמת עזר לי בהרבה דברים…אם דוד שחר לא יהיה מועמד אני יפרגן באהבהה

  5. אני לא מבין את כל פליטי הערים שבאים וחושבים שהם המושיעים החדשים אז ככה מי שיתחייב לעצור את טירוף הבניה לא לעלות ארנונה לאוכלוסויות מוחלשות והכי חשוב שיהיה תושב העיר לפחות 10 שנים ולא כאלה שתופסים תרמפ ואומרים אנחנו נציל אותכם מעצמכם כי אתם התושבים טמבלים ולא יודעים מה אתם צריכים תחשבו על זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *