"המוכנות לחירום – בראש סדר העדיפויות"

מדברי ראש העיר טירת כרמל, דודו כהן בועדת מל"ח (משק לשעת חירום) של עיריית טירת כרמל, אשר התכנסה אתמול (שני) לישיבה ראשונה בניהולו של ראש העיר החדש.

| עודכן: אפריל 9, 2024

צילומים: דוברות עיריית טירת כרמל

בדברים שאמר בפתח הישיבה, הדגיש ראש העיר את חשיבותה של ההיערכות לשעת חירום, הן ברמה הרשותית והעירונית והן ברמה האישית של כל אחד מתושבי העיר: "המוכנות לחירום ניצבת בראש סדר העדיפויות שלנו, על כולנו להיות ערוכים בתקופה מאתגרת זו, במטרה ליצור ולשמור על רציפות תפקודית של כלל המערכות העירוניות בעת חירום או הסלמה באזורנו".

בישיבה השתתפו מ"מ וסגנית ראש העיר, אמי אפומדו; סגני ראש העיר, יאיר סיידה וכפיר עובדיה; ראשי מכלולים ואגפים בעירייה; צוות היקל"ר של פיקוד העורף בפיקודו של רס"ן ישראל איטח; מפקד תחנת משטרת טירת כרמל, סנ"צ ארז לחמיש; מפקד אשכול טירת כרמל מערב בכבאות והצלה, רשף גיא גורצקי; שלומי בן חמו ממוקד חוף של מד"א; ונציגי כלל גופי הביטחון, החירום והתשתיות בעיר.

במהלך הישיבה ציין ראש העיר, את הצורך בהידוק וחיזוק השליטה בתפקוד כלל המערכות בזמן חירום, צמצום פערי מיגון בדגש על מערכת החינוך ואוכלוסיות מוחלשות, תגבור מערך המתנדבים והכשרתם המקצועית, ותגבור הסיוע האזרחי באנשי מקצוע מקרב הקהילה.

יצוין כי עיריית טירת כרמל עומדת בקשר רצוף עם כלל גורמי הביטחון מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, וההחלטות מתקבלות בתיאום מלא ובעבודת מטה משותפת.

צילומים: דוברות עיריית טירת כרמל

נושאים קשורים: טירת כרמל, עיריית טירת כרמל, מצב חירום, דודו כהן


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות