מגבירים את הביטחון במרכז הרפואי כרמל

| עודכן: פברואר 1, 2023

ניר רוגר מנהל הביטחון יחד עם השוטר ערן וסגן המנב"ט ליאב חיים בכניסה למיון צילום: ירון חזן דוברות כרמל

" משטרת ישראל תפעל בנחישות כלפי כל אדם שינהג באלימות כלפי צוותי הרפואה ותעמידו לדין ". כך אומר רס"ב ערן משעלי השוטר שיאייש מעכשיו את נקודת השיטור החדשה בביה"ח כרמל. 

בביה"ח כרמל מחזקים את תחושת הביטחון לצוותים ולמבקרים וכחלק מהמאמץ הלאומי למלחמה ומיגור האלימות הוצב שוטר שיסייר באופן שוטף במיונים במחלקות במכונים השונים ובכל שטחי בית החולים.

בחודש מאי 2022 אישרה הממשלה הצבה של עמדות שיטור בבתי החולים, על מנת למגר את האלימות נגד הצוותים הרפואיים ולהגביר את ההרתעה כנגד אותם פורעים אשר אינם בוחלים בדרכים קשות ובלתי מקובלות, עד גרימת נזק רב- פיזי ורגשי, לאותם צוותים ופעמים רבות – גם לציוד ותשתיות בתי החולים.

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל אמר ״ אני שמח כי המאבק שלנו נשא פרי. אני מברך על המשך שיתוף הפעולה המצוין עם משטרת ישראל, שבוודאי יביא לחיזוק תחושת הביטחון ולמניעת אלימות. מגיע לצוותים הרפואיים שלנו שעושים פעילות מצילת חיים, הגנה מפני אלימות מכל סוג שהיא, ואנחנו נעשה הכל על מנת להגן עליהם״.

נקודת השיטור בכרמל תאויש במהלך השבוע על ידי שוטרי משטרת ישראל, ובמהלכה יפעלו השוטרים למניעה ומענה מידי באירועים חריגים ופליליים ואלימות מכל סוג שהיא, זאת בנוסף לטיפול המקצועי והמיומן שמעניקים צוותי הביטחון בבתי החולים. 

בנוסף ינתנו על ידי השוטר המוצב בביה"ח שירותי משטרה לכלל עובדי ובאי בית החולים.

רס"ב ערן משעלי שוטר – בי"ח כרמל צילום: ירון חזן דוברות המרכז הרפואי כרמל

עוז יאיר המנהל האדמיניסטרטיבי של כרמל אמר כי  ״ שוטרי משטרת ישראל יהיו לחלק משמעותי בהגנה על שלומם של הצוותים ושל המבקרים ויסייעו בהרתעה ובהשבת תחושת הביטחון, זאת ביחד עם צוותי מחלקת הביטחון שלנו, העושים עבודתם נאמנה לאורך שעות היום והלילה. הדגשנו בפני  הצוותים שלנו כי הם ראויים לכל הגנה ולקרקע בטוחה שתאפשר להם לעסוק במלאכת הצלת החיים. אני מברך על המשך שיתוף הפעולה המצוין עם משטרת ישראל, שבוודאי יביא לחיזוק תחושת הביטחון ולמניעת אלימות״.

במחלקת הביטחון של כרמל בניהולו של ניר רוגר מנהל הביטחון של ביה"ח פועלים אחמש"ים וסיירי אבטחה לאורך כל שעות היממה כדי להבטיח את הסדר הציבורי ולהעניק ביטחון והגנה לצוותים ולמבקרים בביה"ח . 

" הצבת השוטר בביה"ח מהווה מכפיל כוח משמעותי עבור יחידת הביטחון בכרמל.

מדובר בשינוי דרמטי הן בהיבט היכולות והן בהיבטי הסמכויות", מסביר מנהל הביטחון רוגר.

" אין ספק כי שוטר ביה"ח מביא עמו ניסיון רב בטיפול באירועים ובעבודה מול אזרחים.

אני מברך על שיתוף הפעולה המוצלח אשר ללא ספק יעניק סביבת עבודה בטוחה יותר לצוות ולמטופלים ".

רס"ב ערן משעלי משרת במשטרת ישראל משנת 1998 הוא שרת כסייר וכסגן ק.יחידה בסיור חיפה. וכעת עבר לתפקידו הנוכחי כסייר בבית החולים כרמל בחיפה .

" בתפקידי הנוכחי אדאג לשמור על הסדר והביטחון בקרב צוות בית החולים והאזרחים אשר פוקדים אותו בכל מחלקותיו ". אומר רס"ב משעלי

" אני רואה זאת כשליחות להחזיר בעיקר לצוות הרפואי את הביטחון האישי של כל אחת ואחד מכם בזמן מתן טיפולים מצילי חיים בבית החולים. משטרת ישראל תפעל בנחישות כלפי כל אדם שינהג באלימות כלפי צוותי הרפואה ותעמידו לדין ".

רס"ב ערן משעלי שוטר – בי"ח כרמל צילום: ירון חזן דוברות המרכז הרפואי כרמל

נושאים קשורים: המרכז הרפואי כרמל, משטרת ישראל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *