כביש נחסם עקב התהפכות משאית עמוסה בתפוחי אדמה

הבוקר (ראשון) אירע מקרה חריג בכביש המוביל מעין המפרץ לעכו מזרח, כאשר משאית עמוסה בתפוחי אדמה התהפכה וגרמה לחסימת הכביש. בעקבות האירוע, נוצרו עומסי תנועה כבדים באזור, והמשטרה נדרשה להגיע למקום ולבצע הכוונה מחודשת של התנועה.

| עודכן: מאי 19, 2024


המקרה התרחש בסביבות השעה 08:30, כאשר משאית גדולה שהובילה מטען של תפוחי אדמה התהפכה לפתע מסיבות שטרם הובהרו. כתוצאה מהתהפכות המשאית, התפזרו תפוחי האדמה על פני כל הכביש, והכביש נחסם לתנועה בשני הכיוונים.

כוחות ההצלה והחילוץ של משטרת ישראל הגיעו למקום על מנת לטפל באירוע. שוטרי התנועה שהגיעו למקום החלו בהכוונת התנועה לדרכים חלופיות, זאת על מנת להקל על העומסים הכבדים שנוצרו במקום.

נהג המשאית, גבר כבן 45, נפצע באורח קל והוא פונה לבית החולים נהריה לקבלת טיפול רפואי. לפי הדיווחים הראשונים, הוא סובל מחבלות קלות בלבד. הנהג סיפר כי איבד שליטה על המשאית כאשר ניסה להימנע מהתנגשות ברכב אחר, מה שהוביל להתהפכותה.

בנוסף לשוטרי התנועה, הגיעו למקום גם צוותי פינוי וניקוי של המועצה האזורית מטה אשר. צוותי הניקוי החלו במאמצים לאסוף את תפוחי האדמה שפוזרו על הכביש ולהחזיר את הכביש לתקינותו. המשטרה הודיעה כי הכביש יישאר סגור למשך מספר שעות, עד לסיום עבודות הפינוי וניקוי הכביש.

נושאים קשורים: משטרת ישראל, התהפכות רכב, מועצה אזורית מטה אשר, שוטרי תנועה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *