קונגרס החיסונים: כללית פותחת מתחם חיסוני קורונה ענק במרכז הקונגרסים בחיפה

| עודכן: ינואר 25, 2021


כללית נערכת להרחבת היקף החיסונים, עם הצטרפותן של קבוצות יעד נוספות לפי הנחיות משרד הבריאות ונוכח הביקוש הרב לחיסונים ובמסגרת זו הקימה במרכז הקונגרסים בחיפה מתחם חיסונים נוסף, מהגדולים בארץ, עם 25 עמדות חיסון. זה אתר החיסונים ה 39 שכללית מפעילה ברחבי מחוז חיפה וגדליל מערבי.

המתחם שמשתרע על פני כ-4000 מ"ר, כולל איזור מתן חיסונים עם 25 עמדות ואפשרות להרחבתן, הממוקמות באולם המופעים הענק. רחבת הכניסה לאולם האירועים (הלובי) חולק כך שמחציתו משמש כמקום ההמתנה לקראת החיסון וחציו האחר לשהייה המתבקשת לאחר קבלת החיסון, בתהליך זרימה מוסדר ונח לקהל. האתר עוצב וצוייד במטרה להעניק למתחסנים תנאים נוחים וידידותיים ושמירה מיטבית על הפרטיות.

דלתות המוקד יפתחו ביום רביעי הקרוב, 27.1.21, בבוקר והוא יפעל 7 בימים בשבוע ברציפות, משמונה עד שמונה, עם אפשרות להרחבת השעות בהתאם לצורך. ניתן כבר כעת לזמן תור לחיסון באמצעות 2700*, אפליקציה ואתר האינטרנט.

צילום: דוברות כללית

השטח ניתן לכללית ללא תמורה למשך 4 חודשים לפחות על ידי חברת גב ים.

רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ורן אהרון – המנהל האדמיניסטרטיבי במחוז הודו לאבי יעקובוביץ – מנכ"ל גב ים וליואב רוסו– סמנכ"ל הנכסים בחברה על ההתגייסות החשובה למען בריאות הקהילה ומיגור המגיפה. שכן, תודות לשטח הגדול ניתן יהיה לבצע רק באתר זה למעלה מ-3000 חיסונים ביום בתנאים מיטביים, עם מגרש חניה גדול ונגישות טובה גם לבאים מחוץ לחיפה תודות למקומו של מרכז הקונגרסים בצמוד למנהרות. 

צילום: דוברות כללית

רות ברוך – מנהלת הסיעוד  בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי ומרכזת מערך חיסוני הקורונה במחוז, מסרה כי עד תחילת השבוע חוסנו כבר במחוז חיפה וג"מ כ-240 אלף איש. "צוותי האחיות והאחים התגייסו למשימה המאתגרת ומחסנים מבוקר עד ערב בנוסף על משימות הטיפול הרגילות. כמו כן, תגברנו את מערך במחסנים על ידי גיוס של  עשרות פרמדיקים, אחיות בפנסיה, חובשים ועוד כך שנוכל להמשיך במשימה החשובה ולאייש את המתחמים הרבים שהפעלנו ברחבי המחוז, גם בישובים מרוחקים, כדי להנגיש את השירות. לשמחתנו ההיענות הינה מעבר למצופה  ואנו מברכים על כך, אך קוראים להגיע רק לאחר תיאום תור, למניעת המתנה והתקהלות, כי יש לזכור שהגעה לחיסון אין משמעה שאנו מחוסנים ויש להמשיך ולשמור על כללי הרחוק".

נושאים קשורים: כללית, חיסוני קורונה


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות