מחלקת קורונה נוספת רביעית נפתחה במרכז הרפואי בני ציון

| עודכן: ינואר 11, 2021


לנוכח העומס – 4 חדרי ניתוח עדיין סגורים ומבוצעים רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים. במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים כעת 66 חולים מתוכם 49 במצב קשה (6 מונשמים), 13 במצב בינוני ו- 4 במצב קל.  
מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן : "לצערי,  נמשכת המגמה של העלייה המואצת במספר חולי הקורונה המאושפזים בביה"ח ונרשם עומס רב על הצוותים וכתוצאה מכך,  4 חדרי ניתוח עדיין סגורים ואנו נאלצים לבצע רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים ולהמשיך ולדחות טיפולים אלקיטיביים".

 
 ד"ר הוכמן: "זו ההזדמנות שלי לומר לצוותי הרפואה המסורים שלנו, שעובדים לילות כימים, במשך חודשים רבים – תודה רבה וגאווה גדולה. אתם נמצאים בחזית מדי יום ועושים זאת מתוך תחושה של מסירות, ותוך הפגנת מקצועיות רבה".
" במקביל",   אומר ד"ר הוכמן , "אנו רואים במערכת הבריאות מגמה של התייצבות ואף ירידה קלה בכמות המאומתים היומית, כאשר וחד עם מגבלות הסגר ומבצע החיסונים, ניתן לשער שתהיה התייצבות בימים הקרובים במספר המטופלים המגיעים לבתי החולים וכפועל יוצא מכך בהמשך, ניתו לקוות לירידה במספר המאושפזים".


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן , היה הבוקר ראשון המתחסנים בביה"ח בחיסון השני נגד וירוס הקורונה: "היתה לי הזכות היום להתחסן בחיסון השני כנגד נגיף הקורונה יחד עם *פרופ' אהרון קסל* שהוא אחד מהמומחים החשובים בארץ ובעולם לאלרגיה, רופא וחוקר בחסד עליון. אנחנו קוראים לכלל הציבור להתחסן – החיסון הוא בטוח, והוא מהווה את התקווה להתגבר על הנגיף, ולהחזיר את חיינו לשיגרה. יחד עם זאת, אני קורא לצוותים בבית החולים ולציבור הרחב: שימרו על עצמכם, הקפידו על עטיית מסיכה, ריחוק, המנעות ממקומות צפופים – הנגיך עדיין כאן".

נושאים קשורים: קורונה, בני ציון


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *