מספר שיא של חולי קורונה במרכז הרפואי בני ציון

| עודכן: ינואר 4, 2021


4 חדרי ניתוח יסגרו • החל מהיום תרד הפעילות האלקטיבית בביה"ח בכ-40% • גידול ניכר במספר המאושפזים מכל המגזרים • דאגה ממחסור בכח אדם – אחים ואחיות 


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "אני מודאג מאוד מכך מהעומסים במחלקות הקורונה בביה"ח, מצבם הקשה של המטופלים,  בנוסף, בידוד שבו מצויים חלק מאנשי הצוות שאילצו אותנו להיערך לצמצום משמעותי בפעילות האלקטיבית, החל מהיום – ירידה של כ-40% וסגירתם של 4 חדרי ניתוח. יבוצעו רק ניתוחים דחופים מצילי חיים.  אנו גם סובלים ממחסור בכוח אדם בעיקר אחים ואחיות. כל אלה עלולים לגרום לפגיעה קשה ביותר בתפקוד בית החולים". 


 ד"ר הוכמן: "אנו  חווים עומסי תחלואה משמעותיים ביותר, גבוהים באופן משמעותי ביותר מאלה שידענו בשני הגלים הקודמים".  
לדבריו, "בבני ציון מאושפזים 56 חולי קורונה מרביתם במצב קשה, נתון שכאמור לא חווינו קודם לכן והמעורר דאגה רבה". 
 עוד אמר: "חל גידול ניכר במספר החולים מכל המגזרים. אני מעריך שהעלייה במספר החולים נובעת בגלל שאין הגבלות משמעותיות  ואירועים רבי משתתפים שהתקיימו בחגים – חנוכה, כריסמס ואנו צפויים להערכתי לעלייה נוספת בגלל אירועי סילבסטר".


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן מדגיש: "אני קורא לממשלה להגביר את ההגבלות. רק הגבלות חמורות יותר, יאפשרו לעבור את הגל הגדול הזה.  נכון לעתה ובמידה והמספרים לא ימשיכו לטפס בצורה משמעותית,  בית החולים ערוך למתן מענה מלא למטופלים שאינם קורונה הסובלים מכל בעיה רפואית דחופה".

נושאים קשורים: קורונה, בני ציון


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *