עוס"ים כבוד-עיריית נשר מוקירה את העובדים הסוציאליים בעיר

ביום העו"ס הבינלאומי, זכו עובדי ועובדות המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר לבוקר שכולו תודה. ראש העיר רועי לוי: "בנשר, החלטנו להציב אותם בחזית, תוך עידוד וקידום של פרוייקטים לטובת הפרט והקהילה".

| עודכן: מרץ 27, 2024

קרדיט:דוברות עיריית נשר

יום העו"ס הבילאומי שחל השבוע מהווה הזדמנות להוקיר את פועלם של העובדים הסוציאליים. שגרתם של העובדים והעובדות הסוציאליים בעיריות מגוונת, תובענית ומאתגרת ביותר. העבודה כוללת טיפול במגוון אוכלוסיות בעלות מאפיינים יחודיים, מפגש עם מטופלים בשעתם הקשה, ויצירת שיפור יומיומי בחייהם של המטופלים שלהם. בעיקר בתקופה הזו, בה אזרחים רבים מושפעים מהמלחמה, אלו הם העובדים הסוציאליים שנמצאים בחזית הטיפול בפרט ובקהילה ומספקים תמיכה ומעטפת לרבים שזקוקים לכך.

כבכל שנה, עיריית נשר מציינת את היום המיוחד ומוקירה תודה והערכה גדולה על פועלם של העובדים והעובדות במחלקה לשירותים חברתיים בעיר. ראש העיר רועי לוי אמר ״על אף שבמקומות רבים המחלקה לשירותים חברתיים מוצנעת מעיני הציבור, בנשר, החלטנו להציב אותם בחזית, תוך עידוד וקידום של פרוייקטים לטובת הפרט והקהילה. זאת מתוך אמונה ברורה כי כוחה של קהילה נמדד בחוליה החלשה ביותר שלה וזהו תפקידנו להיות קהילה חזקה שעוזרת ופועלת עבור כל פרט.״

אדוה קאופמן, סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הרווחה הגיעה לברך את העובדות והעובדים ולהעניק להם תשורה, בברכתה אמרה "אנחנו לא צריכים יום אחד בשנה כדי להודות לכם, וההערכה שלנו לעבודה שלכם היא לאורך כל השנה. ובכל זאת, ביום הזה אנחנו רוצים להגיד לכולכם תודה. תודה לכם על העבודה שלכם, על האכפתיות ועל רמת השירות הגבוהה שאתם מספקים לתושבים. עבודתכם החשובה עבור תושבי העיר היא מה שהופך את הקהילה שלנו למה שהיא."

קרדיט:דוברות עיריית נשר
קרדיט:דוברות עיריית נשר

נושאים קשורים: נשר, עיריית נשר, עובדים סוציאליים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *