שכונת העתיד של נשר

היום (ב׳) הגיעו לסיור בעיר נשר מנכ״לי חברות הבינוי והנדל״ן החשובות בשוק הישראלי- אפריקה ישראל מגורים, שיכון ובינוי וכלל תעשיות. על הפרק פיתוח השכונה הסמוכה לפארק האגמים העירוני אשר קורם עור וגידים בימים אלו. השכונה העתידית תאכלס 5,000 יחידות דיור שיבנו בשני שלבים על שטחו של מפעל המלט המיתולוגי.

| עודכן: מאי 27, 2024

הדמיה של השכונה החדשה. קרדיט:דוברות עיריית נשר

בימים אלו נשר נמצאת בתנופת פיתוח חסרת תקדים, פארק התעשיות החכמות של המטרופולין 4tech נבנה בסמוך לצ׳ק פוסט, עם שני מגדלים בני 64 קומות כל אחד. פארק אגמי הכרמל בתהליכי תכנון מתקדמים, בעיריית נשר מבהירים שהם מאיצים ומחבקים תהליכי התחדשות עירונית גם כצורך התחדשות נדל״ני, אך בעיקר כצורך ביטחוני.

פתח את הביקור רועי לוי, ראש עיריית נשר: ״אני מבקש להודות למנכ״לים של שיכון ובינוי , אפריקה ישראל מגורים וכלל נדל״ן שהגיעו היום לסיור בנשר ועל השותפות בדרך לחלום להפוך את השכונה העתידית לקונספט מגורים חדשני ומתקדם שלא נראה כמותו בישראל. אין לי ספק ששכונה זו תהיה מקור משיכה למשפחות מכל הארץ שמעוניינות בחינוך למצויינות, תעסוקה בתעשיות עתירות ידע, שטחים פתוחים וירוקים ואיכות החיים הגבוהה בישראל.״

עוד הוסיף לוי: ״אנו, יחד עם השותפים שלנו לדרך מביאים לנשר את הבשורה העדכנית ביותר בתכנון ובינוי מגורים בישראל. שימוש בטופוגרפיה, מערכת מעברים תת-קרקעיים ועילאים ושילוב בין שטחי מסחר ותעסוקה למגורים, כל זה לפני שדיברנו על פארק אגמים מרהיב! והכל במרחק הליכה מהבית״.

קרדיט:דוברות עיריית נשר
קרדיט:דוברות עיריית נשר
הדמיה.קרדיט:דוברות עיריית נשר

נושאים קשורים: נשר, התחדשות עירונית, עיריית נשר, רועי לוי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *