בית החולים בצפון שקיבל דירוג גבוה במגזין היוקרתי "ניוזוויק"

המרכז הרפואי לגליל שבנהריה, מדורג במקום הרביעי ברשימת בתי החולים הממשלתיים, לאחר שיבא, איכילוב ורמב"ם, ובין עשרת המובילים במדינה. פרופ' ברהום: "אנשים - זה כל הסיפור. אני גאה ב-3,200 עובדי ועובדות המרכז הרפואי שלנו".

| עודכן: מרץ 5, 2024

המרכז הרפואי לגליל. צילום: באדיבות המרכז הרפואי

בדירוג לשנת 2024 שפורסם מטעם עיתון "ניוזוויק" (Newsweek), נמצא המרכז הרפואי לגליל בין עשרת המרכזים הרפואיים המובילים בישראל, ובמקום הרביעי מבין 11 בתי החולים הממשלתיים בארץ, לאחר שיבא תל השומר, איכילוב ורמב"ם.


מדי שנה מפרסם המגזין היוקרתי "ניוזוויק" את רשימת בתי החולים הטובים בעולם לשנת 2024. בתי החולים הטובים ביותר נבחרים ב-30 מדינות, ובהן: ארה"ב, גרמניה, יפן, צרפת, איטליה, קולומביה, ברזיל, אוסטרליה, וגם בישראל. דירוג המגזין מבוצע ע"י חברת הדאטה העולמית "סטטיסטה", כאשר תהליך הבחירה מתבסס על הישגים בתחומי המחקר, הטיפול הרפואי והחדשנות, וכן על המלצות שמתקבלות בסקרים בקרב רופאים, מנהלי בתי חולים ואנשי מקצועות הבריאות, לצד סקרי שביעות רצון בקרב מטופלים, ומדד המשקלל פרמטרים של איכות ובטיחות הטיפול.


מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום: "התרגשתי לקרוא את הסקר, אם כי הנתונים אינם מפתיעים אותי. אני תמיד טוען שאנשים – זה כל הסיפור שלנו, ואניגאה ב-3,200 עובדי ועובדות המרכז הרפואי, המסייעים בפיתוחו ובהצלחתו".


קישור לסקר ניוזוויק: https://www.newsweek.com/rankings/worlds-best

נושאים קשורים: בית חולים, רפואה, המרכז הרפואי לגליל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *