ואז הגיע קינדה…

הקטר החיפאי כמעט ונעצר בתחנת חדרה, מול הקבוצה שנמצאת במקום הלפני אחרון בטבלת ליגת העל, אך שער של גדי קינדה במחצית השניה עשה את ההבדל, מכבי חזרה לנצח בבית והנתון המדהים בניצחון על הפועל חדרה.

| עודכן: מרץ 3, 2024

גדי קינדה חוגג. קרדיט:מכבי חיפה האתר הרשמי.

שימו לב לפרט הבא: מכבי חיפה מנצחת את הפועל חדרה בפעם השישית ברציפות בביתה בתוצאה 0:1! ספק אם מיטב התסריטאים והספקולנטים היו יכולים לחזות מקרה כזה. מבחינת איך שהתנהל המשחק התוצאה לא מפתיעה ביותר, למרות שליטה ברורה של מכבי: הפועל חדרה התגוננה, ניסתה לצאת למתפרצות ואילו מכבי במחצית הראשונה, לא הצליחה לפצח את הנוסחה מול ההגנה של האורחים והשער של אוהד לויטה.

שוב פעם נאלצנו לראות איך לו"ז המשחקים הגדול שיש למכבי, משפיע על השחקנים עם פציעה של עלי מוחמד שעזב את המגרש כבר בדקה ה26….מה שכן קיבלנו במקומו את ליאור קאסה, ששוב הוכיח כמה הוא רוצה להוכיח, היה דומיננטי במרכז השדה ואף כמעט כבש שער שהיה יכול להיות בקלות מועמד לשער העונה, עם כדור שפגע בסופו של דבר בקורה.

חדרה לא הבריקה, אבל שיחקה בלי רגשי נחיתות והרבה יותר טוב מקבוצות מהחלק העליון של הטבלה שהגיעו ל"סמי עופר". עדיין, סק וגולדברג, עם עוד יום במשרד מנעו ממדמון המוכשר ודוניו (שלפי דעתי חזר שחקן טוב יותר לארץ), להפתיע את כיוף.

מאוד לא ברור לי סיבת סיפסולו לאחרונה של הבלם לורנצו שימיץ'. האחרון, הצדיק כל דקה ודקה במגרש מאז שהחליף את סק, שיצא לאליפות אפריקה והפגין יציבות בעורף הירוק. ייתכן שדגו נותן לו מנוחה במשחקים האחרונים, ייתכן שהוא שומר אותו דווקא למשחקים המכריעים באירופה, אך לטעמי שימיץ' הרוויח את מקומו ביושר בהרכב של מכבי ,וצריך לחזור לקבל יותר קרדיט ולא להיכנס בדקות האחרונות של המשחק.

השער היחיד במשחק, שעשה את כל ההבדל. קרדיט:מכבי חיפה האתר הרשמי.

נושאים קשורים: מכבי חיפה, ליגת העל


תגובה אחת על “ואז הגיע קינדה…”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *