חוזרת לירוק! לוגאן תום חתמה כמאמנת מכבי XT חיפה

החתמה נוצצת בכדורעף נשים לקבוצת מכבי XT חיפה: האמריקאית ששיחקה בקבוצה בין השנים 2017-19, חתמה כמאמנת עד תום העונה. הצדדים היגיעו להסכמות לאחר החלטת הצוות המקצועי של המועדון. המנכ"ל שווץ:"בטוחים שלוגן תביא איתה את יכולותיה המקצועיות ואת ניסיונה בענף".

| עודכן: דצמבר 25, 2023


אגודת מכבי חיפה "כרמל" ממשיכה לכוון גבוה כשהחתימה את לוגן תום לתפקיד מאמנת קבוצת כדורעף נשים.
תום תחליף בעמדת הקווים את המאמן הטורקי אלפר ארדוגוש, שסיים את תפקידו במועדון בתחילת הלחימה בעזה ושב למולדתו.

הירוקות רשמו פתיחת עונה מוצלחת תחת הדרכתו של עוזר המאמן ולדימיר טודורוב, עם שורת ניצחונות ומאזן מושלם (7 משחקים 7 ניצחונות) וכעת באגודה מאמינים שיחד עם המאמנת האמריקאית, הקבוצה תעמוד במטרותיה: השגת כל התארים שיובילו להשתתפות נוספת ומוצלחת באירופה.


מנכ"ל המועדון רועי שווץ, נפגש השבוע עם תום, כשבמהלך הפגישה סיכמו השניים את תנאיה של המאמנת עד לתום העונה. בחיפה בטוחים שהקליטה של תום תהיה מהירה וכך גם ההישגים, בהסתמך על כך שלפני כשש שנים היא נחתה בישראל אז בהחתמה נוצצת כשחקנית כדורעף באגודה בתפקיד המנחיתה, זאת לאחר שזכתה בשתי מדליות אולימפיות ותארים יוקרתיים נוספים.

רועי שווץ בתגובה להחתמה: "לוגן היא כוכבת בקנה מידה בין לאומי. אנחנו בטוחים שהיא תביא איתה את יכולותיה המקצועיות ואת ניסיונה בענף, תוך מתן דגש על פיתוח שחקניות צעירות והחדרת אנרגיות ומוטיבציה, בדרך לעמידה במטרות שהצבנו העונה. אנחנו מאחלים לה הצלחה רבה בתפקיד החדש. מדובר בהחתמה סופר יוקרתית, ברוכה השבה למשפחת מכבי חיפה כרמל. בתוך כך אני רוצה להודות לולאדימיר טודורוב עוזר המאמן, שנכנס לנעליו של המאמן שעזב והוביל את הקבוצה לתוצאה של שבעה ניצחונות ליגה רצופים מתוך שבעה משחקים".

נושאים קשורים: מכבי XT חיפה, כדורעף נשים


תגובה אחת על “חוזרת לירוק! לוגאן תום חתמה כמאמנת מכבי XT חיפה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *