"הגעתי למכבי חיפה לזכות בכל התארים"

מכבי XT חיפה החתימה את הסרבית הותיקה סלדיאנה אריץ׳ עטורת התארים, שבאה בעקבות המאמנת החדשה לוגאן תום. ניצחון בכורה לאמריקית על הקווים אתמול מול הפועל רחובות.

| עודכן: ינואר 18, 2024

אריץ' סלג'נה: הגיעה לזכות בכל התארים. קרדיט:מכבי חיפה כרמל.

במכבי חיפה כרמל ממשיכים לכוון גבוה. לאחר החתמתה של המאמנת לוגאן תום לקבוצת כדורעף הנשים של מכבי XT חיפה, הצטרפה שחקנית חיזוק חדשה, הסרבית אריץ' סלג'נה(40), שקיבלה את החולצה מספר 1, איתה היא משחקת מצעירותה: "ברגע שהמאמנת לוגאן קראה לי, ישר הסכמתי להגיע" שיתפה סלג'נה והוסיפה "אני מכירה ומאמינה ביכולת המצוינות שלה ובטוחה שיחד עם כל השחקניות נוכל לעמוד במטרות. פגשתי קבוצה מוכשרת עם חומר שחקניות מצוין, חלקן צעירות עם עתיד מבטיח וכל אלה יובילו את הקבוצה קדימה.הגעתי למכבי חיפה כדי לזכות בכל התארים!".

סלג'נה נשאלה האם היא מודעת שהגיעה בזמן שמאמנים ושחקנים עושים את הדרך החוצה בגלל המלחמה וענתה: "אני מבינה שהיו מי שהעדיפו לחזור למולדתם ואני מכבדת את החלטתם. אני אישית הגעתי לכאן בידיעה שהמצב מורכב. חשוב לי לציין שאני מרגישה טוב להיות פה ובאותה נשימה יכולה להבטיח שאני לא חוששת מהמצב בישראל".

חוסמת האמצע הסרבית עברה ב-13 מועדונים באירופה לאורך הקריירה וקטפה לא מעט תארים: השחקנית החדשה של מכבי זכתה בסופרקאפ השוויצרי, שלוש פעמים בגביע השוויצרי, שלוש פעמים באליפות שוויץ, פעמיים בסופרקאפ הסרבי, שלוש פעמים בגביע הסרבי, שבע פעמים באליפות סרביה, בסופרקאפ הספרדי, פעמיים בגביע הספרדי, באליפות ספרד, בגביע הבוסני ובאליפות בוסניה.

המנכ"ל רועי שווץ: "מדובר בשחקנית מוכשרת ומנוסה שתשחק לצד השחקניות הבית הצעירות שלנו כחלק מהתפתחותן המקצועית. אין לי ספק שיחד עם סלג'נה, נעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו העונה".

המאמנת האמריקאית לוגאן תום, השיגה אתמול את ניצחון הבכורה שלה במשחק השלמה מהמחזור התשיעי במסגרתו מכבי XT חיפה, ניצחה את העולה החדשה מרחובות 1:3 (17:25, 2517, 18:25, 15:25). כבר מחר, יארחו המעופפות של מכבי (14:30) בהיכל הספורט רוממה, את המשחק המסקרן מול ק.ק. תל אביב.

נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל, מכבי XT חיפה, כדורעף נשים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *