השחקנית הזרה שהחליטה לחזור לשחק בארץ

מריאנה דנטס פראז הברזילאית, היא הזרה היחידה במכבי XT חיפה, שחזרה לישראל. השחקנית בתגובה: "חוזרת לאגודה שמבחינתי היא משפחה שניה".

| עודכן: דצמבר 24, 2023

מריאנה דנטס פראז עולה להנחתה. קרדיט:חגית אברהם.

המצב הביטחוני בישראל על רקע הלחימה בעזה, נתן את אותותיו מיד לאחר מתקפת הפתע בדרום ב7 באוקטובר, והובילה מאמנים ושחקנים הזרים בספורט הישראלי למהר ולהמריא בחזרה למדינותיהם, זאת מהחשש כי יקלעו למצב לא אפשרי מבחינתם.


כך גם קרה בקבוצת כדורעף הנשים של מכבי XT חיפה, כאשר מאמן הקבוצה הטורקי אלפר ארדוגוש, עזב את הארץ וכמוהו גם השחקניות הזרות. יש לציין שבאגודה הבינו לליבם של הזרים ואף סייעו להם ברכישת כרטיסי טיסה, וביתר סידורי העזיבה .


לצד כל אלה ומתוך כל העוזבים, מי שהחליטה שהיא רוצה לחזור לישראל ולהיות חלק מהקבוצה היא השחקנית הברזילאית מריאנה דנטס פראז שאמרה :" אני שמחה וגאה לחזור לאגודה שמבחינתי היא משפחה שניה. מודה על התמיכה שאני מקבלת ומבטיחה להחזיר על המגרש במטרה שקבוצת הנשים של מכבי חיפה, תהיה הקבוצה המובילה בישראל".


באגודה מאוד העריכו את החלטתה של הברזילאית לשוב. השבוע הגיעה דנטס פראז למשרדי האגודה שבכרמל, על מנת לקבל מפתח לדירה אותה העמידה לראשותה האגודה והתקבלה בהרבה אהבה והערכה.
המנכ"ל רועי שווץ:" למרות שהמלחמה עדיין בעיצומה וצער כבד עוטף את כולם, ליגת כדורעף נשים פועלת בניסיון לייצר שגרה. אנחנו מנסים לשמור על מסגרת קבוצתית ולכן שמחים מאוד על ההחלטה של מריאנה לחזור ולהיות חלק מאתנו לצד החששות".

חזרה לירוקות למרות המלחמה. קרדיט:מכבי חיפה "כרמל".נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל, מכבי XT חיפה, מכבי חיפה כדורעף נשים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *