מכבי XT חיפה בגמר הפלייאוף בכדורעף נשים

| עודכן: אפריל 4, 2023

צילום: מכבי חיפה כרמל

קבוצת הנשים של מכבי חיפה בכדורעף, הדאבליסטית מהעונה שעבה, העפילה הערב (שני) לגמר הפלייאוף לעונת 22/23. הירוקות גברו ברמת אלון 0-3 על מכבי חדרה ובכך השלימו ניצחון 0-3 בסדרת חצי הגמר כולה, ורשמו העפלה שנייה ברציפות לגמר.

בשלב הגמר תפגוש מכבי לסדרה של הטובה מחמישה משחקים את המנצחת בין הפועל כפר סבא למכבי אשדוד בסדרת חצי הגמר השנייה. הירוקות רוצות לזכות בתואר אליפות חמישי בהיסטוריה עבור המועדון.

צילום: מכבי חיפה כרמל

המשחק לא נפתח בצורה טובה עבור השחקניות של דרגאן נסיץ', שנקלעו לפיגור שנראה היה שלא יחזרו ממנו עד לסיום המערכה הראשונה. למרות זאת, החיפאיות התעשתו, חזרו למשחק והצליחו לנצח את המערכה 25-27. המערכה השנייה התפתחה בצורה חלקה יותר עבור מכבי ובסיומה 20-25. המערכה השלישית הייתה צמודה לכל אורכה, אך גם היא האירה פנים לירוקות עם 25-27 נוסף ובסיום כאמור העפלה לגמר.

מנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל רועי שווץ: "העפלנו פעם נוספת לגמר וזה תמיד אירוע מרגש. כמובן שאנחנו לא מסתפקים בגמר, והמטרה המוצהרת היא לזכות בתואר אליפות שני ברציפות. אני קורא לקהל הירוק להגיע ולעודד את השחקניות בסדרת הגמר, הן צריכות את התמיכה שלכם ושלכן ביציעים".

צילום: מכבי חיפה כרמל

נושאים קשורים: מכבי XT חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *