שיא ישראלי ומדליה לספורטאים חיפאים בתחרויות באירופה

הישגים מרשימים לאגודת מכבי חיפה "כרמל" בשחייה וג'ודו: השחיין מירון חרותי עם שיא ישראלי בתחרות בפריז והג'ודוקא עדי סוקולוסקי עם מדלית ארד בגביע אירופי לקדטים בסלובקיה.

| עודכן: מרץ 24, 2024

מירון חירותי, שבר שיא ישראלי. צילום: איגוד השחיה

שיא ישראלי למירון חרותי ב-50 מטר פרפר בפריז. מירון חרותי שבר הערב( יום ראשון) את השיא הישראלי ב-50 מטר פרפר, בו החזיק, בתחרות Giant Tour המתקיימת בפריז. חרותי, קבע תוצאה של 23.29 שניות כשהוא משפר ב-9 מאיות את השיא שלו, שעמד על 23.38 שניות, שיא שנקבע בחודש יולי 2022 באליפות ישראל במכון וינגייט.

זכיתו של חירותי נחשבת ליוקרתית כאשר מדובר בסבב יוקרתי אליו מגיעים שחיינים איכותיים. חרותי סיים שני במשחה, 11 מאיות אחרי השווייצרי נואה פונטי. כזכור חרותי, קבע קריטריון אולימפי לפריז בקיץ ב-50 מטר חופשי וכך הבטיח את השתתפותו. חרותי אמר לאחר קביעת השיא: " שמח מהשיא ששיפרתי. אני ממשיך להשתפר וחושב שזו התחלה טובה לעונת התחרויות השנה, ומבשר טובות לקראת האולימפיאדה מבחינת הכושר בו אני נמצא בתוכנית האימונים שלי בצרפת".

עוד גאווה לאגודה הירוקה עם זכייתה במדליית ארד של הג'ודוקא הירוקה של האגודה, עדי סוקולסקי, בתחרות סבב גביע אירופה לקדטים בג׳ודו שנערכת הערב ( יום ראשון) בסלובקיה. סוקולסקי בת ה-16, שהשיגה הישג מרשים מאוד, מתחרה במשקל של עד 57 קילו ומתאמנת תחת הדרכתה של המאמנת מיכל האס, שאמרה הערב בהתרגשות:" "עדי לוחמת! היה לנו יום ארוך וקשוח, מלא תהפוכות, אני שמחה שעדי הצליחה להביא את עצמה לידי ביטוי. אנחנו עם הפנים קדימה להמשך העונה הארופאית".

המנכ"ל רועי שווץ:" עדי הוכיחה הערב ובגדול פעם נוספת כי המאמץ והאימונים הקשים משתלמים. אנחנו גאים בה כחלק מהדור הצעיר של האגודה ומאמינים שתגיע רחוק בזכות הנחישות, החריצות והאחריות שלה".

עדי סוקולסקי, התקווה הבאה בג'ודו. צילום: שחר שגיא

נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל, ג'ודו, שחייה, שיא ישראלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *