מכבי חיפה מציגה:מכללה לספורט הישגי

האגודה החיפאית פותחת מכללה לספורט הישגי ותכשיר מאמנים בפן המנטלי והרגשי, לטובת קידום הספורטאים ותתן מענה להורים. מנכ"ל האגודה:" בספורט הישגי כמו בחיים המאתגרים, צריך לתת פתרונות יצירתיים.

| עודכן: דצמבר 18, 2023

צילום: ראובן כהן אגודת מכבי חיפה כרמל

מכבי חיפה כרמל בדרך לפתיחת מכללה בה יהיו קורסים מובילים וחדשניים. באגודה אישרו את הפרטים אודות פתיחת המכללה והסבירו כי הרעיון נולד לאחר בדיקות פנימיות רחבות שנעשו באגודה אשר גילו שעל מנת לקדם ספורט הישגי ולממש את הפוטנציאל של מאמני וספורטאי מחלקות האגודה, יש "לחשוב מחוץ לקופסא" ולהקים מעטפת נוספת לשגרת אימוני הספורט השוטפים והשגרתיים.


על פי התוכנית, המכללה תלווה בשיתוף פעולה מקצועי עם חברת T-MORE המתמחה להקניית דרכים לפריצות דרך ואתגרים.

המכללה תציע קורסים מגוונים:

קורס למאמנים– קורס להכשרת מנחים מנטאליים ורגשיים לספורטאים, כשבסיומו יקבלו תעודה ומקצוע ראשי/משני לחיים מטעם מכבי חיפה ו T-MORE במטרה שמאמני האגודה יוכלו להעשיר את עבודתם המקצועית לטובת ספורטאי האגודה.

קורס לספורטאים– קורס שמיועד לספורטאים שרוצים לבוא לקבל כלים מנטאליים ורגשיים לעצמם בקבוצה.
קורס להורים– כיצד לחנך את הילדים להיות ספורטאים מצטיינים, כיצד לתמוך בספורטאי, כיצד לגרום לו להשקיע גם בספורט וגם בלימודים.


מנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל, רועי שווץ: "מכבי חיפה כרמל מבינה שבספורט הישגי כמו בחיים המאתגרים, צריך לתת פתרונות יצירתיים וההצלחה מתבססת על כלל המעטפת, מראיית צרכים של ספורטאים והורים ומחקרים שעשינו במהלך השנים, הוחלט כי האגודה, כגוף שמוביל את הספורט מאז 1912, תפתח מכללה להכשרת מאמנים, ספורטאים והורים, והתאמת חיי השגרה לספורט".


גלי טימור בעלי חברת T-More :"כדי לפרוץ אתגרים ולהוביל את עצמנו לפריצות דרך משמעותיות בכל תחומי החיים, אתה צריך לקבל כלים מנטליים ורגשים שהוכיחו את עצמם בשטח כעובדים בסביבה תחרותית ודינמית. אני בטוחה שמכבי חיפה תעשה עם זה כמה צעדים קדימה".


נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל, ספורטאים


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות