תרומה משמעותית של "רפאל" למרכז הרפואי כרמל

המערך הקרדיולוגי, מערך נשים ויולדות, המחלקה לרפואה דחופה, המחלקה הכירורגית א׳, ומחלקת א.א.ג אלו הן מחלקות מרכז רפואי כרמל שזכו השנה לתרומה מרגשת מעובדי חברת רפאל. נציגי ועדי העובדים באמצעות יו"ר הוועדים הגיעו לכרמל למסור את התרומה למנהלי המחלקות. מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לתורמי רפאל ואמר, " רפאל היא כיפת הברזל החברתית שלנו, הקשר בן רפאל לכרמל הוא קשר אמיץ רב שנים ארוך ומוצלח, במיוחד בשעה הקשה למדינה אנו מודים ומעריכים מאוד את תרומתכם לכרמל מכל הלב";.

| עודכן: דצמבר 6, 2023

הנהלת כרמל, מנהלי המחלקות, עמותת הידידים ונציגי רפאל. קרדיט צילומים – צילום אלי דדון

שלמה בוק, יו״ר ועד האקדמאיים של רפאל ומי שמרכז את התרומות לבתי החולים בצפון כבר שנים רבות יחד עם דני טלר וערן לוי מוועד טכנאים והנדסאים, נפגשו השבוע עם מנהלי המחלקות והנהלת ביה"ח כדי למסור את התרומה השנתית של רפאל עבור מרכז רפואי כרמל.


את נציגי רפאל, קיבלו בחום ובהוקרת תודה מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ומר דורי בז'רנו המנהל האדמיניסטרטיבי, יחד עם יו"ר עמותת הידידים החדש מר שלומי פורמן, גזברית העמותה רו"ח אורלי שטיינברג ומזכיר העמותה עו"ד ליאב איינס.
"הקשר שלנו עם רפאל הוא קשר חם רב שנים ומאוד מוצלח", אמרו מנהל כרמל ד"ר גולדברג ומר בז'רנו. התרומה של עובדי רפאל במיוחד בתקופת המלחמה מתעצמת ואינה ברורה מאליה, רפאל נמצאת כעת בשעתה היפה בתרומה מרכזית לביטחון המדינה והיא גם תורמת רבות לרווחת וטובת בתי החולים והמטופלים. אנו בכרמל מודים לכם על החברות והתמיכה רבת השנים בקידום בית החולים לטובת כלל תושבי חיפה והצפון".


שלמה בוק ונציגי הוועדים, הודו להנהלת ביה"ח ומנהלי המחלקות ואמרו כי "המעורבות והחיבור לקהילה חשובים מאוד לעובדים שלנו. אלפי עובדי רפאל תורמים בכל חודש סכומי כסף ממשכורתם האישית המיועדים לטובת בתי החולים בצפון . גם השנה תרמו העובדים כ 600,000 ₪ רק לבתי החולים בצפון. התרומה לבית החולים היא חלק בלתי נפרד מהחזון והעשייה היומיומית שלנו לטובת הקהילה בה אנו חיים".


מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל, ד"ר אריה ביטרמן, הציג את חוזקות המחלקה ואמר כי,"החיבור לקהילה הוא אחד מהחוזקות הבולטות שלנו במחלקה,מרבית הרופאים שלנו רואים את החולים בקהילה ומנתחים על פי הצורך בביה"ח.המחלקה מבצעת כ 2500 אשפוזים עם כ 1400 ניתוחים בשנה תוך שילוב התמחויות רבות כמו כירורגיה אונקולוגית וניתוחים רובוטים מתקדמים".

ד"ר אמנון איתן, סגן מנהל המערך הקרדיולוגי, הציג לאנשי רפאל את "כרמל מכל הלב" ואת מרכזי המצוינות של המערך הקרדיולוגי: "מדובר באחת ממחלקות אשפוז הלב מהגדולות בישראל עם כ-40 מיטות ומעל 8500 ימי אשפוז.המחלקה מבצעת כ 2,000 צנתורים בשנה והיא מהמובילות בישראל בצנתורים המתקדמים ביותר צנתורי TAVI, בהם מחליפים למטופל את המסתם החולה באמצעות החדרת מסתם חדש בצנתור וחוסכים למטופל ניתוח לב פתוח".


שלומי פורמן, יו"ר עמותת הידידים החדש של ביה"ח, סיכם את המפגש, הודה לתורמי רפאל ואמר, "נחשפתי היום לאתגרים הגדולים של רפאל. החיבור ביננו הוא חשוב ביותר, התרומות שלכם מצילות חיים ובשם כל החולים המטופלים שייהנו מתרומתכם אנו אומרים לכם תודה מעומק הלב".

ד"ר אריה ביטרמן, מקבל את התרומה.קרדיט צילומים – צילום אלי דדון
ד"ר אמנון איתן, קרדיולוגיה, מקבל את התרומה.קרדיט צילומים – צילום אלי דדון

נושאים קשורים: מרכז רפואי כרמל, רפאל, תרומה


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות