"נמשיך להעניק שירותים רפואיים בכל מצב למען תושבי חיפה והגליל המערבי"

בשבוע שעבר, ערך מנכ"ל כללית, אלי כהן, סיור בבתי החולים כרמל, רמב"ם ובמרפאות כללית בחיפה ובגליל המערבי. בסיורו בחיפה ובגליל, ביקש המנכ"ל לחזק את ידי הצוותים הרפואיים על עשייתם הרבה עד כה ולעמוד על ההיערכות שתבטיח את המשך רציפות השירותים הרפואיים במקרה של הסלמה.

| עודכן: נובמבר 13, 2023

קרדיט צילום תמונות: רובי קוטר

מיד עם פרוץ מלחמת "חרבות ברזל", רופאים ואחיות מביה"ח כרמל, התייצבו בביה"ח סורוקה, כדי לסייע לחבריהם בקליטת ובטיפול הנפגעים והפצועים ביום הראשון למלחמה. עשייתם למען עשרות אלפי התושבים שפונו והתפנו מבתיהם לאילת ממשיכה, כאשר צוותי ביה"ח מגיעים לעיר כדי לתגבר את הצוותים הרפואיים במקום. כללית גם פותחת ומפעילה מרפאות המעניקות מענה רפואי במקום. לרשות המפונים אנשי קשר מהמרפאות הסמוכות, שמטפלים בכל בקשה רפואית ומציבים עמדות מידע על שרותי הכללית הניתנים באזורם.


לסיור התלוו סמנכ"לית וראש חטיבת בתי החולים בכללית, ד"ר אורלי ויינשטיין, וסמנכ"לית וראש חטיבת קהילה, מירב גוט. הסיור החל בבה"ח כרמל, בו הציגו הצוותים את התוכנית וההיערכות להעתקת חלק מהשירותים של ביה"ח כרמל, למתחם התת קרקעי הממוגן שברמב"ם. משם המשיכו לסיור במתחם התת קרקעי שברמב"ם וקיימו מפגש עם כוח החלוץ של כרמל, העוסק בהכנות האחרונות למעבר למתחם הייעודי. לאחר מכן נערך מפגש עם הנהלת רמב"ם. מנכ״ל כללית, הודה לפרופ' מיקי הלברטל, מנהל ביה"ח רמב"ם ולכל צוות ביה"ח על שיתוף הפעולה המיוחד עם כרמל, שמטרתו להבטיח רציפות טיפולית והביע תקווה כי התכניות יישארו נצורות ולא יגיעו לכדי מימוש. בתום הסיור בבתי החולים, המשיכו למפגש עם הצוותים במרפאות תמרה, סכנין ובעראבה. לסיור הצטרפו רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ומנהל מינהלת כרמים, ד"ר עטא עבאס.


בסיום היום, הביע אלי כהן צער רב על הנופלים הרבים במלחמה והביע הערכה רבה לצוותי כרמל ומחוז חיפה
ואמר: "נמשיך להעניק שירותים רפואיים בכל מצב, תוך איחוד כוחות ושיתופי פעולה בין בתי חולים בחיפה
ומרפאות כללית, וזאת למען בריאותם של תושבי חיפה והגליל המערבי. אני מודה לכלל הצוותים, שבמיוחד בעת הזו, חדורים תחושת שליחות וממשיכים לעבוד יחד, כתף אל כתף, כדי להעניק טיפול רפואי מיטבי למטופלים שלנו. תושבי חיפה והגליל המערבי, ובהם גם הישובים הצמודים לגבול, יכולים להיות בטוחים כי הצוותים שלנו ערוכים לתת מענה לצרכיהם הבריאותיים בכל מצב״.

קרדיט צילום תמונות: רובי קוטר

נושאים קשורים: כללית, בית חולים כרמל, רמב"ם, גליל מערבי, רפואה


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות